Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kuyruğundan acı çekiyor hep sallıyor

İbrahim AKBIYIK

Yeni Üye
Muhabbet kuşum iki günden beri kuyruğunu hep sallıyor ve hep acı çekiyor ağlıyor Kuzum ne tarafa doğru sallıyor sanki kuyruk onun değilmiş gibi Babaannem geçen gün onu ye kalayım derken kuyruğundan tuttu onunla onunla bir ilgisi var mı lütfen yardım edin
Kuyruğu bir yere. Değse Hemen acı çekiyor hep kuyruğunu sallamaya başlıyor lütfen yardım edin

teşekkür ederim

Kuyruğundan yakaalnmaya çalışılmışsa kutruğu zedelenmiş olabilir, kırılmış olabilir. Kuyruğunu nasıl salladığını videoya çekerseniz daha iyi yorum yapma imkanımız olur.

Ekli dosyalar

• 3E9B082C-3DE9-4B4A-AEAC-C2F74A449C38.jpeg
    3E9B082C-3DE9-4B4A-AEAC-C2F74A449C38.jpeg
    994.3 KB · Görüntüleme: 26
Fotoğraftan belli olmuyor fakat video olursa iyi olur. Kuyruk kırılmış olabilir duruma göre veteriner tüyü çekebilir. Bence bi kontrole götürün. Kuyruk dibi kırık ise deriye batıyor olabilir.

Kuyruğundan yakaalnmaya çalışılmışsa kutruğu zedelenmiş olabilir, kırılmış olabilir. Kuyruğunu nasıl salladığını videoya çekerseniz daha iyi yorum yapma imkanımız olur.
Şey ben bu videoyu buraya yükleyemiyorum sakıncası yoksa tel numaranızı verin oraya atayım ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

Buradan atarsanız iyi olur. Dediğim gibi kuyruk dibinde kırılma varsa deride batma yapıyor olabilir bu aşamada veteriner bakmalı gerekiyorsa kuyruğu çekmeli.

Buradan atarsanız iyi olur. Dediğim gibi kuyruk dibinde kırılma varsa deride batma yapıyor olabilir bu aşamada veteriner bakmalı gerekiyorsa kuyruğu çekmeli.
Buradan herhangi bir şekilde video gönderilmiyor ben 15 yaşındayım eğer inanmıyorsanız sizde deneyebilirsiniz kuşum çok kötü acaba götürsmmi veterinere videoyu sizde izlerseniz be demek istediğimi anlayacaksınız eğer instagramdan da gönderebilirim lütfen bu benim için çok önemli allah razı olsun

Geri