Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kuyruğunu sallıyor

ArmyOfNunu

Meraklı Üye
Selamun Aleykum
Kusumun kuyruğu böyle assagi yukarı sallamaya başladı acaba sebebi nedir bide dışkısını yaparken zorlanıyor hiç düzelme olmadi dışkısı düzelmesi için ek olarak elma rendeleyip verdim suluguna b vitamini ve probiyotik koyuyorum yumurta mamasi yaptım bugünde marul verdim bundan sonra ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz

Solunum problemi olabilir diye düşündüm. Suyuna dört beş damla vitamin damlatın. Dışkı fotoğrafı atın buraya.

Kuşta bir hastalık olduğu kesin dışkı fotografı atın. Ona göre bir tahminde bulunalım.

20180614_021234.jpg
Kuşta bir hastalık olduğu kesin dışkı fotografı atın. Ona göre bir tahminde bulunalım.
20180614_012451.jpg
20180614_012241.jpg
Kuşum dışkısını böyle yaptı ne yapmalıyım

Son düzenleme:
Bende konuyu merak ediyorum benim kuşum da kuyruğunu kalp atışı gibi tik tik yukarı aşağı hareket ettiriyor sürekli

Tedavi önerisi gelene kadar günü kurtaracak çözüm söyleyeyim: haşlanmış patates verin. Haşlanmış patatesin yanında yağsız ve tuzsuz pişmiş pirinç lapası da verebilirsiniz.
Teşekkür ederim kuşum zor dışkısını yapıyor ya patates daha zorlanmazmi ben öyle biliyorum yinede size de sormak istedim

Selçuk bey kuşumu veterinere görturdum solunum yolu sıkıntısı var dedi vitaform adında ilaç verdi 15 gün kullanın dedi sizin de kuşum için fikrinizi soyleyebilirmisiniz

Madem veteriner tavsiye etmiş 3 gün kadar kullanın vitaform’u eğer düzelme olmazsa yazın farklı bir tedavi önereyim.

3. Günün akşamı devam edip etmeyeceğinize karar veririz. Duruma göre yani.
Ayrıca İlaçlar en fazla 7 gün kullanılır. 7 günde etki etmeyen ilaç 70 gün de verseniz etki etmez.

3. Günün akşamı devam edip etmeyeceğinize karar veririz. Duruma göre yani.
Ayrıca İlaçlar en fazla 7 gün kullanılır. 7 günde etki etmeyen ilaç 70 gün de verseniz etki etmez.
Tamam Teşekkür ederim ilacı kullanırken ek olarak birşey vermelimiyim meyve sebze yada mama gibi

Geri