Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu mineral blok ve gaga taşı

Melihgulcu

Meraklı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba size bir sorum olucak kafesimde mineral blok var gaga taşını da kafese takmam gerekir mi yoksa mineral blok veya gaga taşı ikisinden biri olmalı yeterli mi

Arkadaşlar herkese merhaba size bir sorum olucak kafesimde mineral blok var gaga taşını da kafese takmam gerekir mi yoksa mineral blok veya gaga taşı ikisinden biri olmalı yeterli mi
gag taşına gerek yok.kalamar kemiği olsun ama

gag taşına gerek yok.kalamar kemiği olsun ama
Kalamar kemiğim var mineral blokta takılı bide konu dışında bir şey sormak istiyorum size dişi kuşumun 5 yumurtası var ama ben yumurtaların dolu boş olup olmamasına bakmadım daha doğrusu cesaret edemedim bakmam gerekir miydi ilk yumurtadan 17.gün bugun yarın yavrunun cıkması gerektiği gün beklemeli miyim yoksa bakmalı mıyım

Kalamar kemiğim var mineral blokta takılı bide konu dışında bir şey sormak istiyorum size dişi kuşumun 5 yumurtası var ama ben yumurtaların dolu boş olup olmamasına bakmadım daha doğrusu cesaret edemedim bakmam gerekir miydi ilk yumurtadan 17.gün bugun yarın yavrunun cıkması gerektiği gün beklemeli miyim yoksa bakmalı mıyım
bakın derim.dişi çok mu kıskanç?size alışık mı?

hem mineral blok hem de gaga taşı(mürekkep balığı iskeleti)
ikisi birden dursun

hem mineral blok hem de gaga taşı(mürekkep balığı iskeleti)
ikisi birden dursun
Mineral blokla gaga taşı aynı şey mi yoksa farklı şeylerse hem mineral blok takmam yeterli olur mu ayrıca da mürekkep balığı hep takılı sadece mineral blok var fakat gaga taşını cıkarttım farklı şeylerse tekrardan takabilirim

Mineral blokla gaga taşı aynı şey mi yoksa farklı şeylerse hem mineral blok takmam yeterli olur mu ayrıca da mürekkep balığı hep takılı sadece mineral blok var fakat gaga taşını cıkarttım farklı şeylerse tekrardan takabilirim
farklı şeyler fakat gaga taşı yapay ve özellikle alçıdansa zararlı.

Ekli dosyalar

• 0902910D-BE55-4A13-A6AC-23EE832ADE3E.jpeg
    0902910D-BE55-4A13-A6AC-23EE832ADE3E.jpeg
    761.5 KB · Görüntüleme: 15
@yao ako mineral blokla gaga taşına bakabilr misin rica etsem gaga taşını da takiyim mi kafese

takmayın .kalamar kemiğiyle mineral blok yeter

mürekkep balığı kemiği
gaga taşı

yeter
d528fcb010c544b324a557bf45f6ff6e.jpg
ed4e96a0da265b6136a947fa09923979.jpg

Geri