Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu probiyotik Önerisi

Simay Yetiş

Paylaşımcı Üye
Probiyotik önerisi alabilirmiyim? 2 yaşından büyük kuşum var hangi marka ürünü önerirsiniz?

Versele Laga Probizyme

Versele Laga Probizyme
Diaeyzm ile.arasinda ciddi fark varmı acaba bilmediğim.icin soruyorum ben diaeyzm kullanıyorum şu an yenisini alicam bugün toptanci da depovit prozyme gördüm 300 gr 20 lira dedi diaeyzm 256 25 lira 1lg diaeyzm 256 60 lira ben 1 kiloluk 1 tane alasim var

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

25 TL ürün mantıklımı sizce yoksa bu ürünü alıcam kullanıyormusunuz ayrınltı bilgi verirmsiniz
25 TL olan ürün muhtemelen paketten ayrılma üründür tavsiye etmem. Diazyme 256 80 gr alın 17-20 TL arası kapalı paket daha sağlıklı olur

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

25 TL olan ürün muhtemelen paketten ayrılma üründür tavsiye etmem. Diazyme 256 80 gr alın 17-20 TL arası kapalı paket daha sağlıklı olur

Versele Laga Probizyme nasıldır? Diazyme 256 80 gr göre

Simay hanim bu ürünler alınırken kuş sayiniz ve kullanım oranınız önemli 250 gr diaeyzm 256 var 20 25 lira bence alin bur tane 250 gr orjinal kapalı ürün sıkıntı yasamazsınız bennmisal 1 kg lik alicam yanıma ikinci birini bulursam 1 kg 60 lira iki ye bölcek okursak 30 lira ya 500 gr almış olacağız

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben ikisini de kullandım bu hobiye yeni başladığım dönemde versele laga sonrasında diazyme ikisi de profesyonel ürünler versele laga markadan dolayı elbette kalite farkı var ancak evde hobici olmanız gerekçesiyle diazyme sizin için yeterli olacaktır

Ben ikisini de kullandım bu hobiye yeni başladığım dönemde versele laga sonrasında diazyme ikisi de profesyonel ürünler versele laga markadan dolayı elbette kalite farkı var ancak evde hobici olmanız gerekçesiyle diazyme sizin için yeterli olacaktır

teşşekürler.

diazyme 256 çok kaliteli fazlasıylada yeterlidir. diğer markanın herhangi bir ürününe gereksiz yere çok fazla para vermeyin.

Arkadaşlar ürün elimi geldi 1 Litre suyua 5 Grm olduğu söyleniyor gramaj iyimidir nasıl vericem

Geri