Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu vitaminleri ve özelikleri hakkında bilgi istiyorum

StayAway

Meraklı Üye
Bir sürü vitamin var var avisol avivit vb onlar hakkında bilgi istiyorum kuşlarım için vitamin alıcam ama neye göre alıcam soylerseniz sevinirim

Multivitamin ihtiyacın varsa içerisinde aminoasitler barındıran iyi bir ürün almanı öneririm.Fazla kuşun yoksa ve arada takviye amaçlı kullanacağın için küçük bir kutu bile uzun süre götürüyor.Daha önce kullandığım Sera olsun şu an kullandığım NektonS olsun kullandığım ve memnun kaldığım ürünlerdir.Daha kaliteli olanlarda yok değil oda biraz bütçene bakar.

Multivitamin ihtiyacın varsa içerisinde aminoasitler barındıran iyi bir ürün almanı öneririm.Fazla kuşun yoksa ve arada takviye amaçlı kullanacağın için küçük bir kutu bile uzun süre götürüyor.Daha önce kullandığım Sera olsun şu an kullandığım NektonS olsun kullandığım ve memnun kaldığım ürünlerdir.Daha kaliteli olanlarda yok değil oda biraz bütçene bakar.
Ben bunu kullanıyorum. İyi geliyor gibi ama henüz tam emin değilim.

Ekli dosyalar

• F6A63FEB-DF37-47F0-B6EA-AECDEDADF789.jpeg
    F6A63FEB-DF37-47F0-B6EA-AECDEDADF789.jpeg
    65.8 KB · Görüntüleme: 19
ustalarımızdan birisi içerisinde aminoasit takviyesi olan vitaminleri tavsiye etmişti. bütçeye göre marka tercih edilebilir. bence en iyisi nektonun ürünleri.

Geri