Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu yaşı ırkı ve cinsi

Pinarengin

Yeni Üye
İyi günler.3 ay önce yavru diye aldığım kuşumun göz cevresinde beyaz iris oluştu.kuşumun cinsini özellikle yaşını ve ırkını çok merak ediyorum.bilen arkadaşlarım abilerim varsa söyleyebilirmisiniz.
IMG-20180225-WA0002.jpg
IMG-20180225-WA0002.jpg

Malesef kandırılmışsınız bir daha o petshoptan alışveriş yapmayın gelelim konuya kuşunuz yavru değil 1,1,5 yaşlarında erkek ırkı yerli

Damızlık kuşlara konuşmayı öğretmek çok zor olur bu kuşu satın 30 günlük bir yavru alın istanbuldaysanız bir sürü üretici var bulmanızda size yardımcı olurum

Çok sağolun.ben konuşmayı öğretiyorum fakat biraz zor oluyor demek yası büyükmüs
Bence kuşu sırf yavru değil diye değiştirmeyin :) kuş erkek olduğu için avantajlısınız hala konuşma olasılığı var. Konuşmasa da aranızda bir bağım gelişmiş olduğunu düşünüyorum sağlıklı beslemeler :)

7,8 aylık erkek gibi duruyor sağlıkla besleyin

Bence kuşu sırf yavru değil diye değiştirmeyin :) kuş erkek olduğu için avantajlısınız hala konuşma olasılığı var. Konuşmasa da aranızda bir bağım gelişmiş olduğunu düşünüyorum sağlıklı beslemeler :)
Çok alıştık birbirimize değiştirmeye kıyamam.

O zaman değiştirmeyin bir tane güzel 1 yaşında kızgın dişi alın sizlere torunlar versin :)

Geri