Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu yaş ve cinsiyetinden anlayan arkadaşlar bakabilir mi lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetgoksu

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 3 ay önce yavru diye aldığım ama dün 1 yaşında olduğunu öğrendiğim erkek kuşuma kızıştığı için dün bir dişi kuş aldım.
Dişi hiç pas vermiyor bizimkine, sürekli kaçıyor yada vuruyor. Hiç takmıyor erkeği sadece 1 kaç kez öpüştüklerini gördüm ama sonra yine düşman gibi oluyorlar hep.
Acaba resimlerinden erkek ve dişi kuşun yaşlarını ve aldığım kuşun gerçekten dişimi olduğunu söyleyebilir misiniz? Bide sizce bunlardan eş olur mu yoksa dişiyi değiştirmeli miyim?
IMG_0237.JPG
IMG_0239.JPG
IMG_0241.JPG

Merhaba arkadaşlar 3 ay önce yavru diye aldığım ama dün 1 yaşında olduğunu öğrendiğim erkek kuşuma kızıştığı için dün bir dişi kuş aldım.
Dişi hiç pas vermiyor bizimkine, sürekli kaçıyor yada vuruyor. Hiç takmıyor erkeği sadece 1 kaç kez öpüştüklerini gördüm ama sonra yine düşman gibi oluyorlar hep.
Acaba resimlerinden erkek ve dişi kuşun yaşlarını ve aldığım kuşun gerçekten dişimi olduğunu söyleyebilir misiniz? Bide sizce bunlardan eş olur mu yoksa dişiyi değiştirmeli miyim?
Ekli dosyayı görüntüle 50365 Ekli dosyayı görüntüle 50366 Ekli dosyayı görüntüle 50368

sarı yeşilli kuş dişi

Başlık dışı konulara denk gelirseniz beni etiketleyebilir yada konuyu rapor edebilirsiniz, bildirimler fazla olduğu için kaçırabiliyorum.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...