Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu yavrusu kursağı

Hey maşallah.Benim kusumda böyle beslerdi.Genelde 1 2 tane yavru da böyle yapıyorlar.bir şey olmaz.Yedirmezse aglanırsın sonra kardeş :)

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hey maşallah.Benim kusumda böyle beslerdi.Genelde 1 2 tane yavru da böyle yapıyorlar.bir şey olmaz.Yedirmezse aglanırsın sonra kardeş :)

Ispanak vermiştim erkeğe yavrulara kusmuş heralde 2 gündür yavrunun kursağında duruyor ıspanaklar kursak saydam olduğu için gözüküyor. Sindiriminde bir problem olabilir mi diye düşündüm o yüzden birikme yapıp bu kadar şiş durmasına sebep olabilir mi?

Ispanak vermiştim erkeğe yavrulara kusmuş heralde 2 gündür yavrunun kursağında duruyor ıspanaklar kursak saydam olduğu için gözüküyor. Sindiriminde bir problem olabilir mi diye düşündüm o yüzden birikme yapıp bu kadar şiş durmasına sebep olabilir mi?

Kardesım ben çok yavru büyüttüm.Bu kursagın görüntüsü normal.bi Anormallik göremedim.Sindirim konusuna gelince o beni aşar.O konuda uzman biri size yardımcı olsun.Ben sadece tahmin yaparım.Tahminine göre sindirim sorunu olan bir kus 2 güne ölebilir Veya 2 günde kursağında bir anormallik görülürdü.kendi akısına bırakın bir şey olmaz bence.