Karadeniz Pet

muhabbet kuşu yem markası

emine.-

Yeni Üye
istediğim yemi bulamadım o yüzden eurogold markasının yemini aldım. meyveli bişey iyi mi kötü mü bilmiyorum daha önce kullanmış biri memnun kaldı mı kalmadı mı merak ediyorum

Merhaba; Özenle seçilmiş tahıl ve tohumlar ile vitamin ve mineral katkıları ile hazırlanmış özel bir yem katkısıdır.

İçerdiği özel katkılar sayesinde kuşun enerjisini arttırıp, kuşun dilinin altında bulunan bezeleri yumuşatarak daha rahat konuşmasına yardımcı olur.

Hammaddeler; Sarı darı, Beyaz darı, kırmızı darı, aspur, aspir, nijer, keten tohumu, kenevir, vitamin

Ben versele laga hariç hiç kullanmadım ama şayet içinde renkli parçacıklar varsa onları vermeyin bir de sk. dikkat ettiyseniz tamamdır.

Merhaba; Özenle seçilmiş tahıl ve tohumlar ile vitamin ve mineral katkıları ile hazırlanmış özel bir yem katkısıdır.

İçerdiği özel katkılar sayesinde kuşun enerjisini arttırıp, kuşun dilinin altında bulunan bezeleri yumuşatarak daha rahat konuşmasına yardımcı olur.

Hammaddeler; Sarı darı, Beyaz darı, kırmızı darı, aspur, aspir, nijer, keten tohumu, kenevir, vitamin
çok teşekkür ederiim içim rahatladı

Geri