Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Zor Nefes Alma & Eskişehir K.Hay. Veteriner Problemi

AlexanderMatrol

Yeni Üye
İyi geceler herkese,

Muhabbet kuşum yaklaşık 7-8 yaşında, durumu uzun süredir iyi seyretmesine rağmen bir süredir geceleri ve özellikle gecenin saat üçünde bizde panik yaratacak derecede videodaki gibi çıt çıt diye sesi çıkarıyor. Muhtemelen bir solunum yolu rahatsızlığı var ve veterinere getirip götürürken şahsi aracımız olmadığı için yolda, soğukta daha da perperişan olmasından korkuyoruz. Bu videoyu izleyen hayvanseverlerden rica ediyorum kısa sürede bizim kuş için yapabileceğimiz onun bu sıkıntısına deva olabilecek işlem ne olur? Eskişehir, Odunpazarı, Osmangazi Mahallesi'ne yakın olacak kanatlı hayvanlarda uzman hayvansever bir veteriner var mıdır, bizi yönlendirebilir misiniz? Yardımcı olabilecek birileri varsa gerçekten çok müteşekkir olurum.

Video:

Şimdiden teşekkür ederim.

Not: Yeni taşındığım Eskişehir'de Google'a yazıp bulabildiğim kanatlı hayvanlar konusunda tek bir veteriner var, o da bize gerçekten uzak kalıyor, yardım için kendisine yakın bir zamanda sosyal medyadan yazdığım bir mesaj, bırakın cevap almayı, sabahına silindi. Bu nedenle çok da hayvansever bir insan olduğunu sanmadığım için kendisi ile yeniden bir iletişim kurmayı aklımın ucundan bile geçirmedim. Kazancı bol olsun.

Geri