Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum çok Halsiz

Tm hocam hocam şırınga nın fotosunu atıcam şırınga ya kaç damla elma sirkesi damlatayım 1 çay kaşığı atsam olurmu şırınga nın kapasitesi 5ml öyle yazıyor üstünde ne kadar koysam yeter sirke
Siz tam dolu suluğuna üç damla elma sirkesi damlatın. Diğer türlü şırınga içine damlatırsanız fazla kaçar, fazla asidik olur.

Bu akşam mutlaka yem yemeli mutlaka beslenmeli. Evde doğal yoğurt var mı? Minik parça yedirebilirsiniz.

Bu akşam mutlaka yem yemeli mutlaka beslenmeli. Evde doğal yoğurt var mı? Minik parça yedirebilirsiniz.
Hocam şu an yemek yiyor baktım dışkısını yiyor yemliğe girmiyor kafesin içine döktüm yemi yiyiyor foto attım zaten

Siz tam dolu suluğuna üç damla elma sirkesi damlatın. Diğer türlü şırınga içine damlatırsanız fazla kaçar, fazla asidik olur.
Hocam yarım saat önce annem su içtiğini söyledi sirkeli su içti yani çok şükür ☺️☺️

Hocam şu an yemek yiyor baktım dışkısını yiyor yemliğe girmiyor kafesin içine döktüm yemi yiyiyor foto attım zaten
Dışkısını mı yiyor? Asla yemesin.(mikrobik zaten) Mutlaka altını sıkça değiştirin. Bu arada kuşun ve dışkısının güncel fotoğrafını atar mısınız?

Ekli dosyalar

• 15732399693537564173215874110904.jpg
    15732399693537564173215874110904.jpg
    4.3 MB · Görüntüleme: 21
şu alttaki poşeti değiştirip tuvalet kağıdı kulllanabilirseniz iyi olur en azından sulu kakayı emer ve kuşa sıkıntı yaratmaz
Yarın öyle yapıcam hocam kuşum ishal değil gibi dışkısı katı geliyor

Güncel dışkıları iyi değil. Etrafında yeşil leke bırakmış hep.

Geri