Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum çok hasta yaedım lütfen

Birolbora

Yeni Üye
Muhabbet kuşum çok halsiz çok normalde çok hareketlidir ama bu aralar yem yemiyor su içmiyor bazen tünekte bazen aşağıda uyukluyor kafesin altına yem koydum yesin diye ama yemiyor bebe büsküvisini ezip şırınga ile biraz yedire bildim suyuna vitamin damlattım sıcaklar sebebiylede belli aralıklarla sirkeli su ile buhar şeklinde rahatlatmaya çalışıyorum sürekli burnunu kaşıyor kabız gibi sirkeli su sonrası resmini paylaştım kuşumun dışkısı da büyük resminide paylaşıyorum

20210803_171606.jpg
20210803_171634.jpg

Gerek kalmadi arkadaşlar bu gün itibari ile kıźımla beraber kuşumuzu toprağa verdik

Teşekkürler en azından formda cevap veren üyede olsa birileri varmış iyi geceler

Adminler müsait olunca form ayarlarında hasap sil bulamadım sizden destek alamadım almaya ihtiyacım olacak bir kuşumda kalmadığı için hesabımı silmenizi rica ediyorum

Adminler müsait olunca form ayarlarında hasap sil bulamadım sizden destek alamadım almaya ihtiyacım olacak bir kuşumda kalmadığı için hesabımı silmenizi rica ediyorum
Çok üzüldüm. Burada herkese yardımcı olmaya çalışıyor aslında ama bazen gözden kaçabiliyor sorular 😔

Geri