Karadeniz Pet

muhabbet kuşum ölüyor

balim14

Yeni Üye
tüyleri kabartıp sürekli uyuyordu 10 gündür. önceleri basit üşütme sandım çünkü yemini yiyor verdiğim yiyecekleri yiyordu. geçer diye çok uğraştım, herşeyi yaptım. daha sonra evde karantinaya girdik veterinere götüremedm. zaten burda kuştan anlayan veteriner de yoktu

malesef düne kadar yukarda dururken bugün uyandım yerde duruyor. acı çeksin istemiyorum artık yapabileceğim birşey yok mu?

veterinere bugün gidebildim ve şırıngada iki ilaç verdi antibiyotik. iyileşme ihtimali var mı dedim, düzelir ama uğraştırır dedi. ölecek gibi duruyor hala umarım düzelir bir daha hiç aksatmayacam yeterki iyileşsin, götürecek kimse yoktu malesef tam da corona vaktine geldi kimse hastalandığını gördüğünde düzelir diye aksatmasın ben kendim iyileştiririm diye düşündüm ama olmadı

burda veteriner tam anlamıyor gibi, muhtemelen üşütmüş diyor mesela ama eline alıp bile bakmadı kuruma olabilir mi diyorum kesin birşey demiyor. yine de verilen ilaçlar belki iyi gelir

Küçük dostlarımız ne yazık ki ceryana dayanamıyorlar, kafesinin bulunduğu konumu kapıdan ve pencereden uzak tutun ve kafes etrafına çarşaf gibi bir şey örtün.kuşun üşütüp üşütmediğini bende anlıyamadım fakat veterinerin dediği gibisiyse tavsiyelerim yardımcı olcaktır.

nerdeyse ölmek üzere olan kuşum verilen ilaçlar sayesinde canlandı, hiç ötmüyordu sesi şimdi çıkıyor ve yemini kendi yiyor ama hala tüylerini kabartıp uyuyor iyileşir mi dersiniz

nerdeyse ölmek üzere olan kuşum verilen ilaçlar sayesinde canlandı, hiç ötmüyordu sesi şimdi çıkıyor ve yemini kendi yiyor ama hala tüylerini kabartıp uyuyor iyileşir mi dersiniz
Hocam karantinada bile olsanız veterinere götürebilirdiniz. Ben götürdüm, polis çevirince veterinere gidiyorum derseniz izin veriyorlardı. Ağırlığı ne kadar şu an? Kağıt koyup dışkı fotoğrafları paylaşın. Yem yeme su içme durumu nasıl?

ismini bilmiyorum antibiyotik vericem dedi şırıngaya çekip verdi iki ilaç bir de toz probiyotik
Youtube den muhabber kuşları dünyası diye bir sayfa var mutlaka takip edin Ölmek üzere olan kuşları bile iyileştirmiş detaylı bir şekilde anlatıyor bir bakın isterseniz

Geri