Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum İnliyor!

Dün veterinere gittim. Bana iki ilacın bileşimini verdi ve Kuş daha bir gün oldu.
Havalara uçuyor.kuyruğu atmıyor. Ve sesi düzeldi cicikuş, babacık ve Aşkım demeye başladı. Yani durumu iyiye gidiyor. Suyundan içiyor. Yeniden yiyor. Bu arada adam vitamini kesmemi söyledi. İlaç 10 liraydı. İyi fiyat bence. Ama yinede adam üç gün sonra arayıp işe yarayayıp yaramadığını soracakmıs. Eğer muhabbet kuşumla ilgili bir sıkıntı olursa yeniden yazarım...Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim...

Ekli dosyalar

• 1552817064933940365759.jpg
    1552817064933940365759.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 15
  • 1552817358045-354337549.jpg
    1552817358045-354337549.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 15
Dün veterinere gittim. Bana iki ilacın bileşimini verdi ve Kuş daha bir gün oldu.
Havalara uçuyor.kuyruğu atmıyor. Ve sesi düzeldi cicikuş, babacık ve Aşkım demeye başladı. Yani durumu iyiye gidiyor. Suyundan içiyor. Yeniden yiyor. Bu arada adam vitamini kesmemi söyledi. İlaç 10 liraydı. İyi fiyat bence. Ama yinede adam üç gün sonra arayıp işe yarayayıp yaramadığını soracakmıs. Eğer muhabbet kuşumla ilgili bir sıkıntı olursa yeniden yazarım...Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim...
Gelişmelere sevindim :)

Geçmiş olsun. İnşallah daha böyle bir şey yaşamazsınız. Size konu harici bir önerim var. Kafesinizde ki plastik tünekleri söküp atın , kuşlar plastik tünekte rahat duramazlar. Hem ayakları gereğinden fazla rahatsız oluyor hem de mantar problemi oluyor. Onun yerine 2 adet tahta tünek alırsanız kuşunuz daha rahat eder :)

Bir tahta türk aldım ama Kuş ona çıkmıyor korkuyor kafesi açınca kafama uçuyor.
Ne yapmalıyım?

Geri