Karadeniz Pet

muhabbet kuşum acı çekiyor gibi duruyor

emreibar

Yeni Üye
İyi akşamlar arkadaşlar yaklaşık 2 yaşındaki bir muhabbet kuşu besliyorum ve kendisi gün içerisinde çok enerjik ve neşeli olsa bile bazen bu şekilde oturup sesler çıkarıyor. Normalde 8, 9 tane kelime konuşmayı bildiği için konuşmaya çalışıyor diye düşünmüştüm ama bazen surat ifadesi sanki canı acıyomuş gibi geliyor neyden dolayı olduğunu anlayan biri yardım edebilir mi

İyi akşamlar arkadaşlar yaklaşık 2 yaşındaki bir muhabbet kuşu besliyorum ve kendisi gün içerisinde çok enerjik ve neşeli olsa bile bazen bu şekilde oturup sesler çıkarıyor. Normalde 8, 9 tane kelime konuşmayı bildiği için konuşmaya çalışıyor diye düşünmüştüm ama bazen surat ifadesi sanki canı acıyomuş gibi geliyor neyden dolayı olduğunu anlayan biri yardım edebilir mi
Maşallah kuşunuz çok tatlı :)

Bir sorunu yok canını sıkmış olmalısınız sanırım size söyleniyor :rolleyes:

İshal durumunu takip edin kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun fotoğrafını atın bakalım.
şekli düzgün oluyor ama rengi yeşil,açık kahverengi ve grimsi renginde değişiyor sürekli,yemi hep aynı yarım muhabbet kuşu yemi yarım da aspur yemi koyuyorum

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-05-27 at 09.10.23.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-27 at 09.10.23.jpeg
    22.1 KB · Görüntüleme: 9
Geri