Karadeniz Pet

muhabbet kuşum bana güvenemiyor

byzkpln77

Meraklı Üye
Muhabbet kuşumu alalı 2 hafta oldu ama kuşum hala bana güvenmiyor elimden yem yedirmeye alıştırdım artık elimden başka bir yerden yem yemiyor ayrıca kuşum yem kırabiliyor ancak aşağıdaki yem kaplarına inip bir türlü yem yemiyor akşama kadar bekledi çok acıktı ama yine inmiyor bende yanına koydum öyle yiyor ama şimdide etrafa çok yem saçıyor bir kaç kere elime almaya çalıştım hiç avuçlamadım kuş çok hareketli elimi gördü mü daldan dala atlıyor bu iki sorumada cevap yazarsınız çook sevinirim :)

alışır zamanla çok yüz vermeyin :) açlıktan ölmezler illa ki gidip paşa paşa yemini yiyecektir daha çok yeni 2 haftada böyle olduysa size bağlanacaktır benim kuşum aylarca bana düşman gibiydi şimdi tepemden inmiyor :)))

yem yesin diye oraya buraya koymayın hep ister çünkü bırak kendisi öğrensin yemlikten yemeyi

PEKİ BUGÜN ÜSTTEN ALIP ALTA GERİMİ KOYUYUM AKŞAMA KADAR ÖYLE BEKLESEM SONRA YERMİ

Muhabbet kuşumu alalı 2 hafta oldu ama kuşum hala bana güvenmiyor elimden yem yedirmeye alıştırdım artık elimden başka bir yerden yem yemiyor ayrıca kuşum yem kırabiliyor ancak aşağıdaki yem kaplarına inip bir türlü yem yemiyor akşama kadar bekledi çok acıktı ama yine inmiyor bende yanına koydum öyle yiyor ama şimdide etrafa çok yem saçıyor bir kaç kere elime almaya çalıştım hiç avuçlamadım kuş çok hareketli elimi gördü mü daldan dala atlıyor bu iki sorumada cevap yazarsınız çook sevinirim :)
Elinizden yiyorsa guveniyordur bence . benimkide elimde yem yiyor ama baska sekilde yakalar gibi elimi uzatinca o da kaciyor tabiiki kafesin altini ustune getiriyor.yada isirmaya calisiyor.galiba bu kuslar yemliten yemeyi sevmiyolar ya .hele ele alisinca limonda zorda kalinca yemlige gidiyo ama elde gorunce karsidan atliyo elime

Geri