Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum bitlendi

nighthawk012

Yeni Üye
Kuşuma 6 gündür vitamix isimli bir spreyi uyguladım 2 kez sirkeli suyla banyo yaptırdım kafesi mümkün olduğunca temiz tutuyorum ama hâlâ bitlerden kurtulamadim aşırı fazla kaşınıyor kuş ara sıra kafasını tellere sürüyor kasimak için bu bitlerden yokmu başka kurtuluş

Bitlerin olduğunu nasıl anladınız gördünüz mü? Vilmectin uygulamasını araştırın enseye damlatılıyor fakat ayarı önemli. Doz aşımı zararlı.

Kuşuma 6 gündür vitamix isimli bir spreyi uyguladım 2 kez sirkeli suyla banyo yaptırdım kafesi mümkün olduğunca temiz tutuyorum ama hâlâ bitlerden kurtulamadim aşırı fazla kaşınıyor kuş ara sıra kafasını tellere sürüyor kasimak için bu bitlerden yokmu başka kurtuluş
Ben bit görmemiştim ama kaşıntısına bio avicare spreyini kullanmıstım,cok cok iyi gelmişti,anında etki etti diebilirim

Bitlerin olduğunu nasıl anladınız gördünüz mü? Vilmectin uygulamasını araştırın enseye damlatılıyor fakat ayarı önemli. Doz aşımı zararlı.

Katılıyorum. Benim kuşda bitlenmişti. Vilmectin kullandım. Onunla kurtulduk. Biraz zor bulunuyor ama bu ürün alırsan bitten kesin kurtulursun.

Banyo suyunda siyah noktalar halinde gördüm dediğiniz ilacı elimdeki ilacın fayda etmediğinden emin olunca alıcam bakalım kuş artık tüylerini yolmaya başladı

Geri