Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum dışarı çıkaramıyorum bana hala alışamadı

2 hafta önce aldım kuşu.İlk hafta 3 günden sonra salmıştım bu haftada 2 günde bir saldım.Kafesin içindeyken elimden yem yiyor.Kendini sevdirmeye başladı.Önceden dokundurtmuyordu biraz alıştı gibi ama kafes dışına çıkarınca yüksek bir yere konuyor daha da inmiyor.Yemliğiyle kandırıp koyuyorum.Bir de kafesten çıkarmak için avcuma almak zorunda kalıyorum.Sizce yanlış mı yapıyorum? Nasıl kendime alıştırabilirim kuşu?

Kardesim kafesten cikmasi icin baski yapma kusa kafes kapisini ac kendi guvende hissettigi zaman cikar disari kafesin icerisinde pratik yapin parmagina al biraz tut tunege birak bunu defalarca tekrarla saldigin zaman yuksekte biyerde duruyorsa kondugu objeyi ortadan kaldirabilrisin konmak icin baska yerler kesfetmesi icin

Kardesim kafesten cikmasi icin baski yapma kusa kafes kapisini ac kendi guvende hissettigi zaman cikar disari kafesin icerisinde pratik yapin parmagina al biraz tut tunege birak bunu defalarca tekrarla saldigin zaman yuksekte biyerde duruyorsa kondugu objeyi ortadan kaldirabilrisin konmak icin baska yerler kesfetmesi icin
Hocam bekliyorum bekliyorum çıkmıyo yinede

Dostum kafesin icerisinde parmagina geldiginde yavas yavas elini cikart kafesten ilk baslarda kacicaktir cikana kadar tekrarla ayni sekilde once parmagina gelsin sonra cikartmaya calis mutlaka cikar bi kac denemeden sonra ;)

Kuşu alın her defasında omzunuza koyun. Sandalyeyle çıkın alın omzunuza koyun alisiirlar

ilk video mu yükledim ama abone ol tek tek eğitim aşamalarını paylaşacağım

Elini kafese sok parmağını önce önüne koy bekle çıkmayacak elini göğsüne bastır hafiften çıkacaktır öyle bekle 1 dk sonra tekrar tuneye koy tekrarla abi

Kafesten ilk çıkardığında sürekli üzerine koy o kaçsın kovala tekrar koy sana alissin her defasında bunu yap

Harika parmaklar arası merdiven yap abi çık de çıkınca parmak şıklat ve diğer parmak ucunu islat bir suyla yeme batır her defasında yemle ödüllendir sonucu yaz bekliyorum şuan merakla :)

Geri