Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum elime kur yapıyor ama eşi var

Mustafa7171

Yeni Üye
Erkek kuşumun yanına eş aldık ama eşine ilk zamanlar kur yapıyordu artık elime yapıyor eşiyle kavga ediyor napıcam ayırsam fayda edermi günlük de dışarı çıkarıyorum

Öncelikle hayırlı sabahlar ,, aynı durum bende vardı ,, kuşları 3-5 gün ayrı kafeslerde tut ama kuşlar birbirlerini görsünler büyük ihtimalle çözüm olacaktır , bende işe yaradı ☺

Abi öyle yaptım birkere ama dişi kuş kafasını tellere sokuyor bide erkek dişiden cılız

şimdi dişi kuş sana alışkın mı ele omuz geliyor mu ? ,, erkeğin cılız olması sorun değilde dişi önemli

Erkek kuşumun yanına eş aldık ama eşine ilk zamanlar kur yapıyordu artık elime yapıyor eşiyle kavga ediyor napıcam ayırsam fayda edermi günlük de dışarı çıkarıyorum
Birbirlerini sevmiyor olabilirler. Kafesleri bir kaç gün ayrı tut birbirlerini görmesin ler ortlama 3-4 gün. Sonra kafese bir daha at. Eğer hala birbirleriyle anlaşmıyorlarsa yeni eş alman lazım. Sonuçta bunlar da bizim gibi karakterleri olan canlılar her kuşu sevmeyebilirler.

Birbirlerini sevmiyor olabilirler. Kafesleri bir kaç gün ayrı tut birbirlerini görmesin ler ortlama 3-4 gün. Sonra kafese bir daha at. Eğer hala birbirleriyle anlaşmıyorlarsa yeni eş alman lazım. Sonuçta bunlar da bizim gibi karakterleri olan canlılar her kuşu sevmeyebilirler.
Dişiyi alalı bsyağa oldu dediğini yapıcağım teşekkürler