Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Geceleri Vık Vık diye ses çikariyor.

cihank.006

Yeni Üye
Arkadaşlar yeni aldigim erkek muhabbet kuşum geceleri vık vık diye ses çikariyor bazen susuyor gene çikariyor gorunurde sikinti yok hareketli ötüyor sesi gür yaninda eski dişi kuşum var kur belirtileride var ayak atiyor.Küçük tüyler döküyor. Acaba sorun varmidir?
9f9f83d9636f61cc2a6e7925d548ce4a.jpg

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuyruğu atıyor mu?

Kuşun dışkı fotoğrafını ekler misiniz? Vik vik sesi hastalığa bağlı olmayabilir.

Altı kirlenmiş bayağı kağıdı değiştirin. Dışkılar net çekilmiyor. İsterseniz suluğundaki tam dolu suyuna dört beş damla limon damlatın. Suyu günlük yenileyin ve bir iki gün yapın bu uygulamayı. Günlük taze meyve sebze vermeyi unutmayın.

Altı kirlenmiş bayağı kağıdı değiştirin. Dışkılar net çekilmiyor. İsterseniz suluğundaki tam dolu suyuna dört beş damla limon damlatın. Suyu günlük yenileyin ve bir iki gün yapın bu uygulamayı. Günlük taze meyve sebze vermeyi unutmayın.
Hafta ici bakamiyorum kuslara aksam geliyorum cumartesi pazar bende birazdan temizlicem altini yikicam spreylemeyle tşkler [emoji4]

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eski kuşumda gece ses çıkartırdı. Rüya gördüğünü düşünüyordum.Çünkü cok saglikliydi cok hareketliydi. Abartılı degil uyurken birkac kere konusur gibi viyk viyk derdi.

Kafeste biyeremi çarpıo ki ayağı filan sıkışınca vik vik yapıo benimki çok mu oyuncak var kafeste

Yaw bu geçen senenin konusuymuş 2018 diyo bende üstte görünçe cvp yazdım :D :D

Geri