Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hakkında bilgi lüfen

Kskenes1912

Yeni Üye
Arkadaşlar yeni kuş aldım 5-6 gün felan oldu elime alıştırdım kafesin dışanada bırakıyorum fazla uçmuyor elimden korkmuyor. Sizden istediğim yaşı sağlıklı mı beni biraz kuşumla ilgili bilgilendirirseniz sevinirim alırken erkek istedim erkek diye aldım doğru mu ve konuşmasını çok istiyorum ne yapmalıyım konuşması için

Ekli dosyalar

• IMG_0193.JPG
    IMG_0193.JPG
    2 MB · Görüntüleme: 37
Birde kafesin içinde oyuncak yok ne tÜr bir oyuncak alabilirim kuşum için sağolun şimdiden teşekkürler

kkenes bey ceresinigörebileceğimiz bir resim atın lütfen önden yani

Evet erkek. Sağlıklı bir kuş Yaşını uzaktan tahmin etmek zor ancak erişkin bir kuş. Yaşlı değil ama.

Masallah xeyirli olsun

S308 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Men de bu gun yeni bir kus aldim sizce bu erkekmi disimi?
01ff9a8c2312685297c47cb62bc30b29.jpg

S308 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkek yan profilde 40-45 günlük civarı duruyor. Ön profilde 3-4 aylık cıvarı duruyor. Yavru tüylerini dökmeye başlamış Buda demek oluyorki kusunuz en az 3 aylık

Erişkin değil kafa tüyleri daha duruyor hocam ☺ 40 - 50 günlük bencede
oyuncak konusunda küçük topları deneyin- zil olabilir internette daha detaylı aynadan uzak durun yeterli

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için sağolun birde konuşur mu acaba bi kaç kelime söylemesini çok istiyorum

Loş ışıkta çok uzun olmayan bir kelimeyi 20-30 defa tekrarlayın. Onu öğrendikten sonra aynı yöntemle başka kelimeler öğretebilirsiniz.

Dişimi erkekmi arkadaşlar yardımcı olurmusunhz aşırı ısırıyor ilginin kralını görüyor günün 10 saati dışarda elimizi kulagımızı kasımızı ısırıyor korkuyoruz kötü davranmadık neden böyle

Ekli dosyalar

• IMG_0169.JPG
    IMG_0169.JPG
    864.1 KB · Görüntüleme: 19
Dişimi erkekmi arkadaşlar yardımcı olurmusunhz aşırı ısırıyor ilginin kralını görüyor günün 10 saati dışarda elimizi kulagımızı kasımızı ısırıyor korkuyoruz kötü davranmadık neden böyle
Kuşunuz dişi, ısırmaya başladığında tepkinizi koyun Hayır diyin ne yüksek ne alcak ses tonuyla bir süre sonra bırakır

Geri