Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum halsiz duruyor

1huseyinozturk1

Yeni Üye
Arkadaşlar 2 gün önce aldığım yavru muhabbet kuşum çok halsiz sürekli uyuyor çok fazla yem yemiyor dışarı çıkardığım zaman hareketleniyor sonra yine uyuyor hasta mı kuşum ishal gibi görünmuyor ama kabarık bir şekilde uyuyor hala ne yapacağım

Kuşun ve dışkısının fotoğrafını atar mısınız?
Abi bu bendeki kuş tepeli çekti aldığım adama gittim dedim abi böyle böyle oldu çok oynadım dedim aldı kuşu dedi bana kardeşim bu kuş büyük ihtimal ölür hiç beslenememiş dedi bana başka kuş verdi eve getirdim şuan maaşallah çok sağlıklılar renkleride çok güzel 100 liraya almıştım yavru kuşu bu yerli çiftide üstüne 20 lira vererek aldım allah razı olsun adamdan başkası olsa vermezdi

Abi bu bendeki kuş tepeli çekti aldığım adama gittim dedim abi böyle böyle oldu çok oynadım dedim aldı kuşu dedi bana kardeşim bu kuş büyük ihtimal ölür hiç beslenememiş dedi bana başka kuş verdi eve getirdim şuan maaşallah çok sağlıklılar renkleride çok güzel 100 liraya almıştım yavru kuşu bu yerli çiftide üstüne 20 lira vererek aldım allah razı olsun adamdan başkası olsa vermezdi
Diğer kuşa noldu? Besleyecekler mi? Yem kıramayan kuştu sanırım, ondan aç kalmış olmalı. İnşallah şimdiki kuşlarınız hep sağlıklı olur.

Geri