Karadeniz Pet

muhabbet kuşum halsiz ve ishal

mehmetkaya

Yeni Üye
merhabalar 2yıl once aldıgım muhabet kusum dün çok mutluydu penceyı kemırmıstı bugun sabah baktıgımda halsizdi isal veya bağırsak sorunu oldu herhalde sabahtan beri pirinç suyu içirdim ve aviadere antibiyotık kullandım sabahkı hastalıgı az olsada duzeldı ama uyukluyor elıme alıp bıraktıgımda uçmuyor ayakları kapalı şekilde duruyor 10 dk sonra duzelyor suan yayladayım ne yapmam lazım

Kuşu ve dışkı fotoğrafı ekleyebilir misiniz

@mkusu18

40858
40858

Buyrun

Ekli dosyalar

• 20190823_085745.jpg
    20190823_085745.jpg
    913.3 KB · Görüntüleme: 30
Hala ilaç var mı sulukta? Yoksa tam dolu suluğa üç damla elma sirkesi damlatın. Kuşun dışkıları hep böyle ise normal değil. Ağzı kokuyor mu kuşun veya kusma durumu var mı?
Nefes alıp verirken kuyruğu aşağı yukarı sallanıyor mu?

Hala ilaç var mı sulukta? Yoksa tam dolu suluğa üç damla elma sirkesi damlatın. Kuşun dışkıları hep böyle ise normal değil. Ağzı kokuyor mu kuşun veya kusma durumu var mı?
Nefes alıp verirken kuyruğu aşağı yukarı sallanıyor mu?
yeniden ilac katdim kusma yok hayir sallamiyor

arkadaşlar şuan kuşum vitamınli suyunu patates haşlamasını ve normal yemini yiyor ama halen uyukluyor duzelme oluyormudur

arada sırada uyukluyor ötmüyor ama su içiyor 2 suluk var birinde antibiotik birinde limon damlattım yem olarak normal yemini azda olsa yiyor patates haşladım onu yiyor dunkune gore iyi
@Hayvansever03

Geri