Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum halsiz ve sürekli kabarık şekilde uyuyor

emrahbjk

Yeni Üye
Dün sabah normaldi ama öğleden sonra kabarmaya ve normalden fazla uyumaya başladı sorun ne olabilir bulunduğum yerde Muhabbet kuşundan anlayan bir veterinerde yok malesef

34503

34504
3450334503

çok net fotosu şuan yok ama dün akşam çekmiştim onları atayım şimdilik ama ishal gibi değildi dışkısı
34507
34508

Net değil evet ama normal diyorsanız anlık kabarma sorun olmayabilir. Taze meyve sebze yedirin enerji verir.

meyve yemiyor verdiğimiz zaman normalde de ama B vitamini verdik düzenli olarak multivitamin de veriyoruz ama suyuna limon damlatıp içirsek işe yarar mı acaba

meyve yemiyor verdiğimiz zaman normalde de ama B vitamini verdik düzenli olarak multivitamin de veriyoruz ama suyuna limon damlatıp içirsek işe yarar mı acaba
Meyve sebzeye alıştırsanız iyi olur. Şu an kafesteki suyu boşaltın içine taze su doldurun tam dolu suyunun içine dört damla limon damlatın.

Son düzenleme:
suyunu yeniledik zaten ama şuan tekrar limon damlatıp verelim tekrar

şuan B vitamini veriyorum 2 gündür ama halen durgun ve çok fazla uyuyor arada uçuyor yem de yiyor ama çok durgun tüylerini arada kabartıyor ama çok fazla değil şuan.çok fazla dışkı bırakıyor normale göre çok fazla şuan dışkı yapması. neyden acaba :(

Dışkısı evet genelde acik yeşil ama normalde çok aktifti suan ara ara geliyor yanımıza ama durgun ve yorgun gibi 1 yaşında suan kendiside odayı da surekli ısıtıcı ile sıcak tutuyoruz ama neyi var bilemedim

Dışkı normal değil. Olması gereken renk koyu yeşildir. Beyaza dönük dışkıyla ilgili nette bir kaç yazı bulabilirsiniz.

geceden suluğu çıkartın. sabah 100 cc suluğa 2 damla elma sirkesi 2 damla limon ve çeyrek sarımsak koyup verin. 3 gün tazeleyerek tekrarlayın. hemen ilaca vs ye yönlenmeyin.

Çeyrek sarımsağı küçük küçük doğrayıp mi koyalım içine? Bide suyu çok fazla içmiyor kendimiz elle içirelim mi

bence oyalanmayın benim muhabbet kuşumda boyle olmuştu ve 3 gün sonra ölmüştü veterinere goturmedime pişman olmuştum bence siz veterinere goturun kendiniz tedavi edebileceğiniz bi hastalık değil

Geri