Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum halsiz ve sürekli kabarık şekilde uyuyor

meyve sebze yemiyorsa yem kabına dograyın yemle karıştırın illaki tadına bakacak ayrıca bu ara kuşlar yogun tüyde sizinkisi vitaminsiz geldi yemi bayat ise onu degiştirin aspur sarı darı verin.suyunuda 12 saatte bir deiştirin kabız ise çok açık çay bile kabızlıgı önler ayrıca yukarıda arkadaşın yadıklarıda dogru sirke limon sarımsak kürü çok faydalı fakat çokta sık olmasın en fazla 3gün bunu verin diazyme 256 ferti vit. kullanailirsiniz.

meyve sebze yemiyorsa yem kabına dograyın yemle karıştırın illaki tadına bakacak ayrıca bu ara kuşlar yogun tüyde sizinkisi vitaminsiz geldi yemi bayat ise onu degiştirin aspur sarı darı verin.suyunuda 12 saatte bir deiştirin kabız ise çok açık çay bile kabızlıgı önler ayrıca yukarıda arkadaşın yadıklarıda dogru sirke limon sarımsak kürü çok faydalı fakat çokta sık olmasın en fazla 3gün bunu verin diazyme 256 ferti vit. kullanailirsiniz.

dışkısı normal mi peki şuan sizce ve halsiz olması ? aslında düzenli olarak haftada 1 yada 2 kere Multivitamin veriyoruz

Bu sarımsaklı sirkeli su için birisi internette sarımsağı 12 saat kadar bekletip sonra verin yazmış ama biz direk suya karıştırıp sirke ve limon damlatıp verdik zararı olmaz değil mi bu şekilde. 3 gün boyunca verip sonra keselim mi bu şekilde

evet bu dediimi uygulayın siz 12 saatte bir suyunu deiştirin diğer kürdende bahsedeyim.
evet dediginizde oluyor bir sarımsagı bir bardak suya koyuyorsunuz birgün bekletip sulugunu bir kısmına koyuyorsunuz kalanını normal su ilave ediyorsunuz ama ben size limon sirke ve sarımsak dedim süreci hızlandırmak ve enerji vermesi için

o zaman bekletip verme işini yapmıyorum 12 saatte bir değiştirip sabahları suluğu takıp veriyorum 2 gün daha bugünden sonra

o zaman bekletip verme işini yapmıyorum 12 saatte bir değiştirip sabahları suluğu takıp veriyorum 2 gün daha bugünden sonra

kardeşim sarımsak sirke ve limon vermek istiyorsan sana tarifi söyledim. ama istersen en az beş gün avi diar ı da kullanabilirsin. avi diare anti bakteriyel olan. avi diar ise koruyu takviye. bilgin olsun. internette tarifler var bakarak okuyarak uygula.

Sarımsaklı sirkeli suyu dediğin şekilde veriyorum dünden beri biraz daha hareketlendi ondan sonra ama dışkısı böyle oldu
34660

Kuşun dışkıları normal siz dışkısının nesinde anormallik saptıyorsunuz?

aşırı paniksiniz anlaşılan yada oldukça acemisiniz hepimiz senin gibiydik ilk zamanlar sabır biraz. anormallik yok dışkıda

2 gun once bembeyazdı cunku dışkısı ve normalden çok fazla yapmaya başlamıştı.ayrica çok hareketli konuşuyordu surekli 2 gündür hem konuşmuyor hem cok durgun hem de kabartıyor kendini o yuzden stres oldum halen kabartıyor kendini suan o yuzden panik oldum

34668

34669

Bu şekildeydi dune kadar bugün biraz uçtu gezindi ama kabartıyor yine kendisini çok halsiz duruyor bide

Bundan sonra ki süreçte suluğuna sadece resimde attığınız Zurich marka vitaminden damlatın. Kuşunuz soğuk algınlığı geçiriyor. Aksırma tıksırma yoksa zaten sarımsak kullanmanıza gerek yok. Tekrardan geçmiş olsun, gelişmeleri yazarsanız sevinirim. Artı olarak kafesi ve içinde ki bütün malzemeleri dezenfekte edin. Bu süreçte kafes temizliği de önemli.

Kafesi her gün temizliyoruz suyunu yemini yeniliyoruz.simdi sarımsakli suyu keselim mi bugün 3. Günü 5 gun devam mi edelim yoksa zurihten mi verelim

Kafesi her gün temizliyoruz suyunu yemini yeniliyoruz.simdi sarımsakli suyu keselim mi bugün 3. Günü 5 gun devam mi edelim yoksa zurihten mi verelim
Sarımsaklı suyu kesin bugün evet, 2 gün kadar Zurihten verin, normale döneceğini umuyorum. Çünkü genellikle sarımsağı kuş aksırıp tıksırdığı zaman veriyorum çünkü bu durum ileri evresi olmuş oluyor soğuk algınlığının. Kafesin yerini sürekli değiştirmeyin, cereyan eden kısımda kalmasın. Kafes sürekli yer değiştiriyorsa da bu durumlar gözleniyor.

Peki zurihten verelim o zaman dediklerinize daha cok dikkat edecegim.ayrica B vitamini ve multivitaminde var hafta bir kez veriyorduk onlarida.

herşeyin fazlası zarar arkadaşım kuşları vitamine boğmak doğru olmaz ara verilerek

Geri