Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum halsiz

Benim yavruda ishaldi iç parazit sandım yazılardan. Diyarbakırda bi veterinere götürdüm dışkı örneği alıp mikrostopla baktılar vitaminsz kalmş dedi marul maydonoz filan ver dedi

Mikroskoptan vitamin eksikliğini bulan Veterinere Nobel Barış ödülünün verilmesi lazım...

Vitamin eksikliği olan hiçbir kuşa veteriner marul maydanoz ver demez !

Vitamin eksikliği ilgili takviyelerle sağlanır.

Yanlış, eksik ve hatalı bilgi vermeyelim.

Son düzenleme:
Mikroskoptan vitamin eksikliğini bulan Veterinere Nobel Barış ödülünün verilmesi lazım...

Vitamin eksikliği olan hiçbir kuşa veteriner marul maydanoz ver demez !

Vitamin eksikliği ilgili takviyelerle sağlanır.

Yanlış, eksik ve hatalı bilgi vermeyelim.

Fransada da eğitim görmüş bi veteriner kendisi. Kuşa vitamin zaten verdi . Benim orda anlatmak istediğim arkadaşın çoğu veteriner anlamıyor antibiyotik verip geçiyor cümlesine ithafendi. Onu alıntılayıp msj yazdım. Genel olarak iyi beslenmemiş dedi zaten, arada maydnoz marul , yemine havuç rendeleyip suyunu alıp ver dedi. Ve başımda 4 tane veteriner hekim vardı. Özel olarak ilgilendiler. Kuşu ellerine alıp baktılar..Dışkısınada baktı ben iç parazitmi acaba dedim benide çağırdı baktırdı bu gördüğün petek petek olan şeyler kuşun vitaminsiz olduğunu gösteriyo dedi.

Fransada da eğitim görmüş bi veteriner kendisi. Kuşa vitamin zaten verdi . Benim orda anlatmak istediğim arkadaşın çoğu veteriner anlamıyor antibiyotik verip geçiyor cümlesine ithafendi. Onu alıntılayıp msj yazdım. Genel olarak iyi beslenmemiş dedi zaten, arada maydnoz marul , yemine havuç rendeleyip suyunu alıp ver dedi. Ve başımda 4 tane veteriner hekim vardı. Özel olarak ilgilendiler. Kuşu ellerine alıp baktılar..Dışkısınada baktı ben iç parazitmi acaba dedim benide çağırdı baktırdı bu gördüğün petek petek olan şeyler kuşun vitaminsiz olduğunu gösteriyo dedi.
Marul kuşlar İçin çokta faydalı besin kaynağı değildir havuç yumurta daha çok beyazı biber dereotu nane brokoli( besin değeri daha iyi olanlar Araştırabilirsiniz daha fazlasını benim en çok verdiklerim bunlar ) ve pellet yem kullanırsanız kuşunuzun bütün ihtiyaçları karşılanır
Gerçekten çoğu veterinerler anlamıyor biz burada iyi veterinerleri bulup birbirimizle paylaşıyoruz belki sizinkide iyidir ama gerçekten çoğu anlamıyor

Geri