Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum Hasta Galiba.

ShahmarAzeGs

Paylaşımcı Üye
İyi Akşamlar Arkadaşlar. Daha öncede sormuştum tüye girmiş dediler 1 haftadan çok oldu kuşum hep böyle yatıyor( bazen haraketleniyor ama çoxu zamanda böyle. Kafasnda falan diken diken tüy vardı daha önce ama şimdi yok gitmiş onlar. Acaba nesi var kulun neden böyle kabarık duruyo haraketsiz? Avisol B vitamini veriyorum mama veriyom yulaf ve karışık yem falan veriyom. Ne yapmayı önerirsiniz?
38407
38408
38409

Geçmiş olsun kardeşim.Tüy değişimi bazı kuşlar için çok zor oluyor kuş güçsüz kalıyor.Maalesef kuşunun kabarık durması hasta olduğunu gösteriyor.Dışkısına bak ne durumda.

Geçmiş olsun kardeşim.Tüy değişimi bazı kuşlar için çok zor oluyor kuş güçsüz kalıyor.Maalesef kuşunun kabarık durması hasta olduğunu gösteriyor.Dışkısına bak ne durumda.
ÖOK saol abicim allah razı olsun. dışKısı böyle. Normal değilmi?
38412

Resimde gördüğüm 3 büyük siyah dışkı normal değil gibi görünüyor. diğerleri normal gibi görünüyor.Suyuna elma sirkesi damlattın mı?

Resimde gördüğüm 3 büyük siyah dışkı normal değil gibi görünüyor. diğerleri normal gibi görünüyor.Suyuna elma sirkesi damlattın mı?
hayır abicim Avisol B vitamini veriyorum.. değiştireyim Elma sirkesimi vereyim suyuna? ve suluğa kaç damla damlatayım acaba ?

3 damla yeterli olacaktır.B vitamini ve diğer vitaminleri de her gün verme fazla vitamin de kuşlara dokuna biliyor.

Geri