Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hasta mı,tedavisi ne?

Muhabbetkusu4

Yeni Üye
Merhaba.Kuşum nefes alırken kuyruğu aşağı yukarı sallanıyor,hapşırıyor ve uçtuktan sonra nefes nefese kalıyor.Aynı zamanda sesinde de bir değişim oldu.Gün içinde hareketsiz değil,yemlerini de yiyor.Ben astım veya bronşit mi diye korkuyorum.Şu dönemde de veterinere götüremiyorum çünkü ailede risk grubunda kişi var.Hasta mıdır,hastaysa hastalığı nedir ve doğal şekilde nasıl tedavi edilir,neler yapabilirim onun için yardımcı olursanız çok memnun olurum.Şimdiden herkese çok teşekkürler

hocam videodaki sesi düzenli/rutin olarak çikarmiyorsa ya da uçtuktan sonra nefes nefese kalmıyorsa pek sorun yoktur bence. içinize sinmezse oksitetrasiklin ıceriklikli herhangi bir antibiyotiği 5 gün kullanabilirsiniz (ör: vitaform,)

hocam videodaki sesi düzenli/rutin olarak çikarmiyorsa ya da uçtuktan sonra nefes nefese kalmıyorsa pek sorun yoktur bence. içinize sinmezse oksitetrasiklin ıceriklikli herhangi bir antibiyotiği 5 gün kullanabilirsiniz (ör: vitaform,)
Genelde videodaki sesi çıkarıyo şu aralar ve uçtuktan sonra nefes nefese kalıyor.Yardımınız için çok teşekkürler

Geri