Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hasta ne yapmalıyım?

birsorumvar

Yeni Üye
Bir şeyi yoktu daha önce ama dün bir baktım baya kötüleşmiş. Eşi vardı, kafeslerini ayirdim daha önceden ayiracaktim ama üzülüyorlar diye ayirmamistim son günlerde çok kavga ediyorlardı. Şuan iştahı pek yok , dün sadece bir kaç kez yeme uzandı onun dışında yemlikte uyukluyor. Ballı kraker asmıştım çok az yemiş normalde bitirene kadar yer. Akşam yeşil cıvık dışkısı vardı , ishal olduğunu düşünüp bir damla bağırsak düzenleyici verdim. Onun dışında elma sirkesi veriyorum haftada iki kez falan. Bir de kendi yaptığım sarımsak antibiyotiğini veriyorum suyuna damla olarak katıyorum. Onun dışında bişey kullanmadım. Tüyleri baya açıldı, bir de popo kısmında dışkı yapışmış resimleri ekliyorum.

Bir şeyi yoktu daha önce ama dün bir baktım baya kötüleşmiş. Eşi vardı, kafeslerini ayirdim daha önceden ayiracaktim ama üzülüyorlar diye ayirmamistim son günlerde çok kavga ediyorlardı. Şuan iştahı pek yok , dün sadece bir kaç kez yeme uzandı onun dışında yemlikte uyukluyor. Ballı kraker asmıştım çok az yemiş normalde bitirene kadar yer. Akşam yeşil cıvık dışkısı vardı , ishal olduğunu düşünüp bir damla bağırsak düzenleyici verdim. Onun dışında elma sirkesi veriyorum haftada iki kez falan. Bir de kendi yaptığım sarımsak antibiyotiğini veriyorum suyuna damla olarak katıyorum. Onun dışında bişey kullanmadım. Tüyleri baya açıldı, bir de popo kısmında dışkı yapışmış resimleri ekliycem. Tunekte dengede duramadığı için tellere tırmanıyor. Ötüşü de çok cılızlaştı arada bir hapşırıyor, gece ayakları çok sıcaktı bugün soğuk ama.

Yumurta var mı Poposunda ? Elleyince hissedilir.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir şeyi yoktu daha önce ama dün bir baktım baya kötüleşmiş. Eşi vardı, kafeslerini ayirdim daha önceden ayiracaktim ama üzülüyorlar diye ayirmamistim son günlerde çok kavga ediyorlardı. Şuan iştahı pek yok , dün sadece bir kaç kez yeme uzandı onun dışında yemlikte uyukluyor. Ballı kraker asmıştım çok az yemiş normalde bitirene kadar yer. Akşam yeşil cıvık dışkısı vardı , ishal olduğunu düşünüp bir damla bağırsak düzenleyici verdim. Onun dışında elma sirkesi veriyorum haftada iki kez falan. Bir de kendi yaptığım sarımsak antibiyotiğini veriyorum suyuna damla olarak katıyorum. Onun dışında bişey kullanmadım. Tüyleri baya açıldı, bir de popo kısmında dışkı yapışmış resimleri ekliyorum.

Veteriner varsa gidin. Birde dışkı resimleri ekleyin.

Yumurta sıkışmış zeytinyağı ile masaj yaptım yarısı çıktı ama geri kalan çıkmıyor, şeffaf bir şey var

Yumurta sıkışmış zeytinyağı ile masaj yaptım yarısı çıktı ama geri kalan çıkmıyor, şeffaf bir şey var
Acele etmeden yumurtaya baskı yapmadan 2 parmagınızla deriyi gövdeye dogru cekin.Kus size yardımcı olacaktır.Benim 10 dk da çıkardığım yumurta oldu.Sabırla kusa yardımcı olmaya calısın.Acele ederseniz kusunuza zarar verebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Kca
Acele etmeden yumurtaya baskı yapmadan 2 parmagınızla deriyi gövdeye dogru cekin.Kus size yardımcı olacaktır.Benim 10 dk da çıkardığım yumurta oldu.Sabırla kusa yardımcı olmaya calısın.Acele ederseniz kusunuza zarar verebilirsiniz.

Yaklaşık 15-20 dakikadır uğraşıyorum ama sadece simsiyah dışkı çıkıyor , dışarı çıkıcam birakamiyorum da

Yaklaşık 15-20 dakikadır uğraşıyorum ama sadece simsiyah dışkı çıkıyor , dışarı çıkıcam birakamiyorum da
En basta dıskı çıkar yardımcı oldukca yumurta da cıkar.İşlemi doğru yapamıyorsunuz sanırım.2 parmagınızla popo kısmını ikiye ayırır gibi yumurta etrafından gövdeye dogru cekeceksiniz.Doğru tutus ta önemli.Size bir video bulayım izleyin.

Ben böyle yapmıyorum ama bu şekilde de müdahale edilebiliyormuş.Dikkat edin yalnız baskı yaparken yumurtayı kırmayın.

En basta dıskı çıkar yardımcı oldukca yumurta da cıkar.İşlemi doğru yapamıyorsunuz sanırım.2 parmagınızla popo kısmını ikiye ayırır gibi yumurta etrafından gövdeye dogru cekeceksiniz.Doğru tutus ta önemli.Size bir video bulayım izleyin.

Az önce yumurtayı çıkardı, ama hâlâ bitkin toparlar mı peki?

Evet 1 2 saate toparlar kusu yalnız bırakabilirsiniz.

Saat 7 gibi evden çıktım, bir yere davetliydik yemeğe. 8 buçuk gibi haber verdi abim ölmüş. Niye öldü bilmiyorum , o kadar uğraşmıştım 3 senedir bakıyorum kolay değil benim için

• Sad
Tepkiler: Kca
Belkide geç müdahale edildi...sorun sadece yumurta sıkısması da olmayabilir...Üzüldüm kusu kaybetmenize.

Belkide geç müdahale edildi...sorun sadece yumurta sıkısması da olmayabilir...Üzüldüm kusu kaybetmenize.

Bir gün içinde oldu her şey. Göğüs kafesinin olduğu kısım iyice açıktı zaten fotolarda da gözüküyordur. Öldükten sonra hemen kararmış o bölge. Ölürken hiç ses çıkarmamış, ben bir kaç saat sonra geldiğimde buz gibiydi, kaskatı kesilmişti. Hâlâ atlatamadım, zor olacak benim için. Kuruma vardı zaten ama daha önce atlatmıştık bu kez atlatamadık. Gece gömmek istemedim o yüzden dün sabah gömdük. Çok ani oldu gidişi

Geri