Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hasta

Cansuilyasova

Yeni Üye
Merhaba. 1 hafta önce petshop dan bir muhabbet kuşu aldım. İlk geldiğinde normaldi ama 3-4gündür durgun. Sürekli uyuklama var. Bazen ihsal bazen katı bir dışkısı oluyor. Hapsurma var ama iştahta kesinti yok. neo terramycin önerilmiş. O ilacı mı almalıyım? Nerden alabilirim kullanım ölçüleri nelerdir?? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba cok gecmis olsun , ayni durumlari ben de yasadim sonra forumlardan okudugum kadariyla suluguna bir gun sirke , bir gun limon damlatarak devam ettim . Simdi kuyruk sallamasi ve hapsurmasi bitti. Sonra bi de yemine kus kumu karistirdim onunla da diskisi duzeldi, sindirimleri icin kuma ihtiyaclari var doga da. Simdi cok nadir hapsuruyor, fakat sakinligi durgunlugu baki kaldi , kafesinin kapagi surekli acik ama cikmiyor , 3 kere tünegiyle disari cikardim ucup ucup ayni yere kondu ve yine hic hareket etmedi 4 5 saat sonra kafesini uzerine kapatark iceri soktum ve yemek yedi. alismiyor da surekli biblo gibi oturuyor , yemliklerini bile kesfedemedi mecburen tüneklerine bisiler astim oradan yiyor. Ben de yeniyim umarim daha tecrubeleri birileri bize yardimci olurlar.