Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Hep Tüyde

Banyoda yapmasının sebebi burnuna su kaçtığından suyu çıkarmak için. Uzun ve fazla uçuşlarda ise o sesi çıkarmasının sebebini bilemiyorum. Sorun olacağınıda zannetmiyorum.
[/QUOTE]
Tamamdır hocam çok teşekkür ederiiim çok yardımcı oldunuz :)

Vitamin olarak avisol-avivit-polivitden memnun kaldım.polivit eczanede satılıyor.yem olarak vitakraft bence iyi ve pahalı da sayılmaz.
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için bir araştıracağım sağ olun <3

Youtube kanalınızda dış parazit videosu var ama iç parazit videosu bulamadım ben. bahar ayları kür ayları deniyor yaptığınız yapacağınız kür ler için video çekmeyi düşünüyormusunuz.
Sulphamezathine kullanımı olan video iç parazit için ilaç iç parazit + Antibakteriyel etkili ilaçtır. Bu video sizin faydanızadır. Ayrıca yaz döneminde üretime hazırlık videomda daha geniş kapsamlı olanıdır.

Ayrıca marka yem tozlu olursa sorun yok. Açık yem sırf yabancı isimli marka değil diye iyi değil tartışmalarını hayretle takip ettim.

Kuşlarınıza tozlu yem vermeyin. Hasta olurlar. Üfleyerek veya savurarak tozdan mutlaka arındırın.

• Beğen
Tepkiler: cey
Sulphamezathine kullanımı olan video iç parazit için ilaç iç parazit + Antibakteriyel etkili ilaçtır. Bu video sizin faydanızadır. Ayrıca yaz döneminde üretime hazırlık videomda daha geniş kapsamlı olanıdır.

Ayrıca marka yem tozlu olursa sorun yok. Açık yem sırf yabancı isimli marka değil diye iyi değil tartışmalarını hayretle takip ettim.

Kuşlarınıza tozlu yem vermeyin. Hasta olurlar. Üfleyerek veya savurarak tozdan mutlaka arındırın.
Tamamdır hocam taze olduğu sürece sıkıntı yok kanısına vardık en sonunda :D yemi üfleyerek ve boyalı parçalar varsa onları ayıklayarak veriyorum hocam merak etmeyin ;) Eğer bulabilirsem ve durumum iyi olursa Versele'ye geçebilirim ama açık yem ille de zararlıdır diye bir şey olmadığını öğrendim tabii dediğim gibi tazeyse

Bu arada eve erkek kuş getirmekle ve ileriki aşamalarda alakalı çok sorum var kendimi tutamıyorum yeni konu açmamak icin ama sizi çok darladım sanırım bi kaç hafta sabredeceğim :D:confused:

Geri