Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum heryere kustu, Hastamı?

Mhmtem1n

Meraklı Üye
Bir az uçtuktan sonra byle kusmaya basladı ve acaip sekilde her yere kustu napmaliyı

Kafesdeyken aşırı yem yiyor bu yüzdenmi
40846

Yerdekilerin hepsini kustu

Aynı hareketleri benim kuşta yapıyor ama benim ki kusmuyor ben kursak mantarından şüpheleniyorum senin ki galiba ilerlemiş hastalığı.

Bir ilaç aldım kuşumda deniyorum sonuçları yazarım.

Kusarken diğer kuşun ağzına mı kusuyor? Her kusmuk hastalık değildir, her kusan kuşa ilaç verilmez. Öncelikle hastalık var mı yok mu buna karar verilmeli.

Kusarken diğer kuşun ağzına mı kusuyor? Her kusmuk hastalık değildir, her kusan kuşa ilaç verilmez. Öncelikle hastalık var mı yok mu buna karar verilmeli.
Dier kuşa kusmuyor dağınık şekilde kusuyor.Resimdeki göruldu gibi her yere dağınik.
40853

Aşırı yem yiyor dediğiniz miktar gerçekten fazla ise sindiremediği yemleri dışarı atıyor olabilir. Kuş kumu kullanıyor musunuz? Halsizlik, hareketsizlik, kabarıklık gibi durumlar var mı?

Aşırı yem yiyor dediğiniz miktar gerçekten fazla ise sindiremediği yemleri dışarı atıyor olabilir. Kuş kumu kullanıyor musunuz? Halsizlik, hareketsizlik, kabarıklık gibi durumlar var mı?
Var ve bign kustu bir suru kabark da

Kardeşim okadar çok konu açtınki ben senin kuşlarını takip edemiyorum artık.

Bak sabit birtane konu aç. Ve kuşlarında ne var ne yok detaylı anlat. Dışkı resimleri, kuşun resimleri, video ve hangi belirtiler varsa hepsini detaylı bir şekilde anlat.

Ve başka konu açma. Sadece o konudan devam et. Kuşlarını takip etme açısından daha iyi olur bizim için ;)

Geri