Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum için aspur aldım.

SadeceHasan

Meraklı Üye
Kusum tüyde,biraz çirkin :).Tüy dökümünde olduğundan mı bilmiyorum (cevaplarsanız sevinirim) biraz zayıf gözüküyor ama keyfi yerinde maşallah.Biraz kilo alsın diye Jungle Kanarya Yemi aldım.Kaliteli mi arkadaşlar? Ayrıca ishale karşı kullanabilirsiniz dediler bu doğrumu?Ne kadar karıştırmam lazım yemine?Garden mix kullanıyorum içinde biraz var bende iki yemligine elimle iki tutam koydum.Fazla mı teşekkürler hocalarım @Recai @Ahmet ASLAN

Bir yemliğe 1 tatlı kaşığı karıştırsanız yeterli.Kaliteli olup olmadığına kuşunuz karar verecek.İshal ve kabızlık gibi sindirim sistemi problemlerini en iyi çözen şey düzenli probiyotik kullanımıdır.Tüy değişiminde B vitamini takviyesi yapmalısınız.
Ortalama 2 tatlı kaşığı karıştırdım.Yemini tekrardan koymamla beraber yemesi bir oldu sevdi galiba.Probiyotiğim yok maalesef ama alacağım inşallah onun yerine vitaminlerim var.Yumurta maması,yulaf,darı,b vitamini veriyorum kuşuma.Teşekkürler.

Ortalama 2 tatlı kaşığı karıştırdım.Yemini tekrardan koymamla beraber yemesi bir oldu sevdi galiba.Probiyotiğim yok maalesef ama alacağım inşallah onun yerine vitaminlerim var.Yumurta maması,yulaf,darı,b vitamini veriyorum kuşuma.Teşekkürler.
Rica ederim. Sevdiyse kalitelidir.Kuşların çoğunluğu beyenmedikleri tohumları yemezler.

Geri