Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum için ne yapmalıyım ?

yusufbilaldirav

Yeni Üye
Merhabalar dişi bir kuşum var. Nefes alırken zorlanıyor. Kuyruğu acayip bir şekilde sallanıyor ve dikkatli şekilde dinlediğimde hırıltılı nefes alıyor . Bazen aralıksız hapşırıyor. Denizlide yaşıyorum aldığım yere götürdüm ve Denizlide kuştan anlayan bir veteriner olmadığını söyledi. soğuk algınlığı şurubunu suya karıştırmam gerektiğini söyledi. Ne yapmalıyım ?
videosu :

Hafif solunum sorunu var doksisiklin etken maddeli ilaç kullanmanız lazım, şurup vs suya karıştırmayın.

Hiprodoxi, Levadoks yada doksimis bu ilaçlardan birini veteriner yada hayvansal ilaç satan yerlerden temin ediniz aldığınız ilacı yazarsınız kullanışını yazarım.
Kuşumu götürmeden direkt olarak alabilir miyim ilacı ? (doksimis)

Hafif solunum sorunu var doksisiklin etken maddeli ilaç kullanmanız lazım, şurup vs suya karıştırmayın.

Hiprodoxi, Levadoks yada doksimis bu ilaçlardan birini veteriner yada hayvansal ilaç satan yerlerden temin ediniz aldığınız ilacı yazarsınız kullanışını yazarım.
doksimis alacağım bugün. Nasıl kullanmam gerektiğini yazar mısınız ? teşekkürler

elimde 2 tane suluk var. hangisini kullanayım ? ve kaç ss olduklarını biliyorsanız yazar mısınız ? internette bulamadım
.
1.suluk 100 ml, 2.suluk 200 ml. 100 ml lik suluğa adrianın dediği gibi kullanın.

Mümkünse kuşları ayırın diğer kuşunuz içmesin.
Konunun üzerinden geçmiş ama benimde kuşumda bir haftadır vik sesi başladı. İki gündür ise kuyruğu sürekli tık tık oynuyor ve kuşun içinden ses duyuyorum. Yemesi dışkısı şu anda normal görünüyor ama kuşu iki gündür elime alıp bıraktığım anda aşırı bir yorulma nefes alıp verme yaşıyor buraya kuşumun çıkardığı sesin linkini bırakacağım lütfen yardım eder misiniz?

Denizli'de Bayramyerinde veterinerlere sorun. Ben horoz veteriner diye bir yerden aldım

Konunun üzerinden geçmiş ama benimde kuşumda bir haftadır vik sesi başladı. İki gündür ise kuyruğu sürekli tık tık oynuyor ve kuşun içinden ses duyuyorum. Yemesi dışkısı şu anda normal görünüyor ama kuşu iki gündür elime alıp bıraktığım anda aşırı bir yorulma nefes alıp verme yaşıyor buraya kuşumun çıkardığı sesin linkini bırakacağım lütfen yardım eder misiniz?

Yeni konu acarsanız daha cabuk yardımcı olurlar.

Cam kenarında değildir umarım. Hava akımı olmayan yerde besleyin. Vitaminini eksik etmeyin kendi kendine iyileşir.burnu tıkanmış gibi gözüküyor

Geri