Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kör oldu

Güvenemiyorum ki veterinere. Bulunduğum bölgede iyi bir veteriner yok. Yabancı sitede forumlara yazdım onlarda avian vet görmesi gerekir diyor. Türkiye de var mı kuş veterineri onu dahi bilmiyorum. Bir arkadaşım petshopa sormuş bu durumu. Oda vitaminsiz kaldığı için demiş. Ancak kuş vitamini değil bebek vitamini alıp versin demiş. Ne kadar yararlı olur onu dda bilemiyorum.
Maalesef Türkiye de Izmır ve Istanbul da avian veteriner olduğunu iddia edip donanımlı veteriner var , onun dışında Ankara da da sözde egzotik canlılara bakan hekim var ama ne kadar ileride bilmiyorum.

Güvenemiyorum ki veterinere. Bulunduğum bölgede iyi bir veteriner yok. Yabancı sitede forumlara yazdım onlarda avian vet görmesi gerekir diyor. Türkiye de var mı kuş veterineri onu dahi bilmiyorum. Bir arkadaşım petshopa sormuş bu durumu. Oda vitaminsiz kaldığı için demiş. Ancak kuş vitamini değil bebek vitamini alıp versin demiş. Ne kadar yararlı olur onu dda bilemiyorum.
Hangi şehirdesiniz?

Uludağ üniversitesinin hayvan hastanesi varsa götürün ya da veterinerlik fakültesine. Göz önemli. Beklemeye gelmeyecek kadar önemli. Bugün a vitaminini edinin geç olmadan. Bolca havuç da yedirin.

Durumu düzeldimi ? Biliyorum 1 yıl geçmiş ama benim kuşumada aynısı oldu :(

Geri