Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Kaçtı

Dua edinde bana gelsin güzellik yoksa forumda kayıtlı değilse bulacak biri yandık :)

İnşallah çok düşük bir ihtimal olmasına rağmen sizi şaşırtır ve çıktığı yerden tekrar girer... Geçmiş olsun

Çoktan öleceğini düşünmüyorum o kadar olumsuz hava şartları yok şuan için ama muhtemelen birinin evinde mutlu mesut yaşıyordur şuan. Genellikle pencereden içei dalanlar muhabbetler oluyor çünkü :)

Üzüldüm sizin adınıza bence cevrededir fazla uzağa gidemez araştırın

benmde kaçdııııııı çok üzgümm ismimi sayklarr beni kanatları açıkkk sarlırdıı inann perişanm

Herkese iyi akşamlar.
Henüz 1 aylık civarı iken almıştım özenle besleyip eğittiğim 8-10 kelime konuşan eve gelen herkese konan oyuncul güzel erkek kuşum 2-3 gün önce sabah saatlerinde ben evde yokken kaçmış aklıma geldikçe özlüyorum keratayı :(
Çok acı koydu bana anlatamam. Konya ilinde yaşıyorum. Hala hayatta mı birisi buldu mu kurda kuşa yem mi oldu bilemiyorum :(

Resim bir buçuk ay önce falan çektiğim bir resim altta 3 er adet siyah tüyü vardı en son baş tamamen açılmıştı.
Xd2Gb7.jpg
Kaçan mavişimin kopyası bukadar olur ırkıda yerli sanırsam çok kısa sürede konuşmuştu benimkiside çok uyuştular karakter renk satış ilanlarına bakılmalı bu gibi durumlarda herkezin bilgisi olsun yazın google satılık muhabbet illa çıkabiliyor her satış sitesi çıkıyor zaten.geçmiş olsun

Kaçan mavişimin kopyası bukadar olur ırkıda yerli sanırsam çok kısa sürede konuşmuştu benimkiside çok uyuştular karakter renk satış ilanlarına bakılmalı bu gibi durumlarda herkezin bilgisi olsun yazın google satılık muhabbet illa çıkabiliyor her satış sitesi çıkıyor zaten.geçmiş olsun
Bir süredir foruma giremiyordum mesajlarınızı yeni gördüm. Irkı yerliydi 20 günde falan ilk kelimesini öğrendi daha sonra toplamda 8-10 kelimeyi bir kaç ayda öğretmiştim. Akıllı sevimli süper bir kuştu her ortamda her insana gidebilen iyi eğittiğim bir kuş kaçınca çok koydu :) artık yeni bir mubiş almayı düşünüyorum.
ben aradımm arıyormm bi ses duyuyormm koşuyommm çok perisanmmm çok
Geçmiş olsun sizede kötü bir durum