Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kaçtı

Mentremen

Yeni Üye
Arkadaşlar erkek muhabbet kuşum dün akşam evden kaçtı hemen aşağıya indim bi kedi vardı peşinde kediyi kovaladım kedi gidince kuşta hızlıca uçtu kafesini aldım telefondan kuş sesi açtım gece aradım ama bulamadım uzun sürede uçamıyor zaten belki gece gelir diye kafesini balkona koydum ama gelmedi ne yapabilirim acil cevap lazım

Geçmiş olsun. Yapılacak şey yeni bir kuş almak

Etrafta arıyoruz gördük birkaç kere ama o bizi görmüyor yanına gitmeye çalışırken uçuo

geçmiş olsun. bir arkadaşın kuşu 15 gün sonra gelmişti. acıktığı zaman size gelecektir. avucunuzda yemle yanına gidin kaçmaz büyük ihtimal.

geçmiş olsun bizim kuşda çok ilginç bir şekilde kaçtı nasıl oldu bilmiyorum evde değildim ben, sabah kaçmış doktora gitmiştim kafes balkondaydı kafesi yeni almıştık 1 hafta olmuştur öğlen gibi kanat sesleri gelmiş ama karga falan martı sanmış ablam, bizim sitede martı dolu 5 dk sonra balkona cıktıgında kafesin kapısı azına kadar açılmış ve kuş yok nasıl kaçtı anlamadım ben hala şok içindeyim eve geç geldim her yerde aradım ama bulamadım bizim site kedi dolu inşallah yarın sabah geri döner

geçmiş olsun bizim kuşda çok ilginç bir şekilde kaçtı nasıl oldu bilmiyorum evde değildim ben, sabah kaçmış doktora gitmiştim kafes balkondaydı kafesi yeni almıştık 1 hafta olmuştur öğlen gibi kanat sesleri gelmiş ama karga falan martı sanmış ablam, bizim sitede martı dolu 5 dk sonra balkona cıktıgında kafesin kapısı azına kadar açılmış ve kuş yok nasıl kaçtı anlamadım ben hala şok içindeyim eve geç geldim her yerde aradım ama bulamadım bizim site kedi dolu inşallah yarın sabah geri döner
büyük hata yapmışsınız. ilk zaten balkona koyarak hata yapmışsınız. hasta olabilirdi. 2nci olarak martıların ağzı kuvvetlidir. kafasıda çalışıyorsa kafesin kapısını rahatlıkla açar. yine bekleyebilirsiniz fakat pek umutlanmayın.

büyük hata yapmışsınız. ilk zaten balkona koyarak hata yapmışsınız. hasta olabilirdi. 2nci olarak martıların ağzı kuvvetlidir. kafasıda çalışıyorsa kafesin kapısını rahatlıkla açar. yine bekleyebilirsiniz fakat pek umutlanmayın.
hasta bir hali yoktu ki hep koyuyorduk 3 senelik kuş daha öncede koyuyorduk ki gündüzleri esmiyor çok sıcak ama martı konusunda haklı olabilirsiniz

Ya arkadaş şu muhabbet kuşlarına böcekmiş gibi davranıyorsunuz ya, deliriyorum. Amaann olsun canım alırız bir tane daha, sürüsüyle var nasıl olsa. Hassas davranamayacaksanız ve onların da bir karakteri olduğunu zaten baştan beri anlayamayacaksanız elinizi sürmeyin, uzak durun! Onlar sizin oyuncağınız mı yaaa? Kobayınız mı onlar? Martı yemiş kedi kapmış falan filan. Gidin nat geo wild da anlatın serüvenlerinizi!!!

Geri