Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum kabarık ve çok su içiyor

cey

Paylaşımcı Üye
Kuşum son birkaç gündür fazla sevecen davranmaya başladı hareketli de ama sürekli su içiyor ve çok kabarık bir hastalığı mı var diye endişelendim fotoğraf bırakıyorum ama bunlar yine az kabarık halleri yorum yaparsanız çok sevinirim :)

Ve dışkısı da biraz turuncu gibi

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım.
20200613_185722.jpg
20200613_185716.jpg
20200613_185706.jpg

Şu yeşillerr yeni

Eczaneden ge oral alın. Tam dolu suluğa 2,3 pirinç tanesi kadar ekleyin. 3 gün boyunca uygulayın. Ge oral bir ilaç değil, elektrolittir.
Tam olarak sorun ne sizce ve doğal bi çözümü var mı çünkü ailem almak istemez büyük ihtimalle :confused:

Ku
Tam olarak sorun ne sizce ve doğal bi çözümü var mı çünkü ailem almak istemez büyük ihtimalle :confused:
Kuş büyük ihtimalle sicak havalardan dolayi cok su icmeye baslamis ve sivi kaybetmeye baslamis. Ge oral ilac degil bi zarari olmaz,fiyati da zaten 5,50,6 lira .

Ku

Kuş büyük ihtimalle sicak havalardan dolayi cok su icmeye baslamis ve sivi kaybetmeye baslamis. Ge oral ilac degil bi zarari olmaz,fiyati da zaten 5,50,6 lira .
Tamamdırr çook teşekkürler ilginiz için iyi günlerr :)

İshal olmayan kuşa ge oral vermeyiniz. Üyelere Gereksiz Ge oral önerisi sebebi ile oldukça fazla şikayet gelmekte gereksiz ilaç yada takviye önerisinde bulunmayalım... Konuya özen gösterelim.
Zaten ishal olmayan kuşa ge oral önermiyoruz ki

İshal olmayan kuşa ge oral vermeyiniz. Üyelere Gereksiz Ge oral önerisi sebebi ile oldukça fazla şikayet gelmekte gereksiz ilaç yada takviye önerisinde bulunmayalım... Konuya özen gösterelim.
Teşekkürler ben de aynı fikirdeyim önce kesinlikle tanı olmalı

Geri