Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Kafasını Vuruyor

Özgür Özdemir

Yeni Üye
29 Günlük Muhabbet Kuşum Kafasını Duvarlara Vuruyor.İlk Gün Saldım Vurdu Şuan Bende 3.günü Bugün Çıkartsam Vursa Birşey Olur mu ?

Eğitmem Lazım :)

Çogu kisi kafesde durmasın diyor bir kismida bir sure dursun diyor. Ben alısması icin durması tarafındayım cunku olası durumlar da carpip kalici gecici hasarlar olabiliyor salacaginiz zamanda onleminizi alin.

canı sıkılır diye korkuyorum.Arada sırada konuşuyorum parmağıma alıyorum salıncağınada biniyor sıkıntı olur mu

Kuşumu Çıkartım İlkin Elimde Çıktı Daha 2.günü Ve Omzuma Aldım Omzumda Yer Aradı Nereye Uçabilirim Diye Sonra Uçtu Tavana Vura Vura Kanadını Perdeye Kondu Perdeden Aldım Baya Bi Omuzumda Durup Yem Yedirdim Sonra Uçtu Ufak Bir Düşüş Oldu Gine Geldi Bana Omzuma Sonra Bugünlük Yeter Diye Kafese Soktum Yarın Ful Gün Uğraşçam Sizce Nasıl Daha 29 Günlük :) ?

Kuşumu Çıkartım İlkin Elimde Çıktı Daha 2.günü Ve Omzuma Aldım Omzumda Yer Aradı Nereye Uçabilirim Diye Sonra Uçtu Tavana Vura Vura Kanadını Perdeye Kondu Perdeden Aldım Baya Bi Omuzumda Durup Yem Yedirdim Sonra Uçtu Ufak Bir Düşüş Oldu Gine Geldi Bana Omzuma Sonra Bugünlük Yeter Diye Kafese Soktum Yarın Ful Gün Uğraşçam Sizce Nasıl Daha 29 Günlük :) ?
Güzel :) Dikkat edin kapı pencere açık olmasın

Kafasını duvara vuruyor derken uçarken duvara çarpıyor demek istediniz sanırsam. Kafesten çıkardığınız zaman onu ürkütecek şeyler olmasın etrafta korkmasın hayvan zamanla alışacaktır. Bide 29 günlük demişsiniz yem kırabiliyor mu? Genelde yavru kuşlar 30-35 günlükken ayrılır anne babadan siz alalı 2 gün olmuş yani aldığınızda 27 günlük oluyor bana biraz garip geldi.

Geri