Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Kafes Dışında Çok Ürkek

Furki Dede

Yeni Üye
Muhabbet kuşum Şibidik in yaşı 5 buçuk aylık diye tahmin ediyorum gagası yeni yeni mavimsi olmaya başladı erkek cinsi kafesinin içinde elime kendi zıplıyor çok cana yakın ama kafesin dışında bi o kadar ürkek çaresini bulamadım çok sabırlı davranıyorum aşırı yavaş bir şekilde elimi felan yanına götürüyorum urkutmeden bekletiyorum felan yanında ama sonuç alamiyorum şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim

yerini cok benimsemis ve kafesini seviyor ayna varsa cikarin aynasiz oyucakli bi salincak alin 2 3 gun baska odaya goturun kafessiz orda aptallasacaktir guvenecegi tek yerin sizin yaniniz oldugunu anlayacaktir her yaniniza geldiginde 3 5 daldari tohumu verin odul mamasi olarak yavas yavas araniz duzelecektir ben oyle yaptim

yerini cok benimsemis ve kafesini seviyor ayna varsa cikarin aynasiz oyucakli bi salincak alin 2 3 gun baska odaya goturun kafessiz orda aptallasacaktir guvenecegi tek yerin sizin yaniniz oldugunu anlayacaktir her yaniniza geldiginde 3 5 daldari tohumu verin odul mamasi olarak yavas yavas araniz duzelecektir ben oyle yaptim
yok ayna koymamıştım ama önerinizi deniycem çok teşekkür ederim

bi de kus 4 5 aydir mi sizinle yoksa yavrulugundan berimi
1 buçuk aydır bende 4 aylıkken almıştım ilk başlarda şaşkınlığından olsa gerek elimden felan cekinmiyordu seviyodum kafes dışında içinde hiç urkmuyodu sonra huyu mu değişti anliyamadim kuşu urkutucek kimsede yok evde anlamadım ne oldu

1 buçuk aydır bende 4 aylıkken almıştım ilk başlarda şaşkınlığından olsa gerek elimden felan cekinmiyordu seviyodum kafes dışında içinde hiç urkmuyodu sonra huyu mu değişti anliyamadim kuşu urkutucek kimsede yok evde anlamadım ne oldu
4 aylikken gelmesi biraz gec bi sure egitmek icin ama imkansiz degil dediklerimi bi uygulayin duzelir insallah

Geri