Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kafese yapışık yatıyor

ISKLC

Yeni Üye
Merhaba bir şey soracağım kuşum 4 gündür bende 1-2 aylık yeni yeme düşmüş bir kuş ilk 2 gün kuşum kafese yapışık yattı 3.gün önce kafese yapışık yattı fakat sonradan tüneğe geçti ama sonra annem yanlışlıkla çarptı ve korkuttu sonra yine yapıştı kafese öyle bütün gece gözler açık kaldı yatmadı sonra bugün yine tüneğinde yatarken abim kapıyı sert açınca korkuttu sonra yine yapıştı kafese bu arada kuşum elime alıştı omzuma geliyor omzumdan yemek yiyor yalnızca çok yüksek seslerden ve ani hareketlerden korkuyor

Lütfennnn yardımcı oluunn lütfen çünkü benden korkar diye korkuyorum bir daha yaklaşmaz diye çünkü 2-3 günde elime alıştı omzumdan yemek yiyor

Merak etme daha kuş eve geleli 4 gün oluyor zamanla alışır o seslere sen ilgini eksik etme. Ona yaklaşırken sakin davran. Her şey normale döner.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merak etme daha kuş eve geleli 4 gün oluyor zamanla alışır o seslere sen ilgini eksik etme. Ona yaklaşırken sakin davran. Her şey normale döner.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkürler cidden o yeter ki mutlu olsun ilgimi eksik etmem ondan

Çok teşekkürler cidden o yeter ki mutlu olsun ilgimi eksik etmem
Çok teşekkürler cidden o yeter ki mutlu olsun ilgimi eksik etmem ondan

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Birde yanında televizyon izliyoruz salonda çünkü ben evdekilere kızıyorum korkutmayın çok ses yapmayın diye normal yaşamdaki gibi mi davranalım

Rahat olun ona karşı ani ve ürkütebilecek davranışlar yapmayın ailece yeter. Zamanla herkese alışır.

Kafesi Televizyondan ve kapıdan en uzak noktaya koyun.Kafese yanlışlıkla çarpılırsa bütün kuşlar korkar.Eve yeni gelen bir kuşun yaşadığı talihsizlikler onu korkutmuştur.Daha dikkatli olunursa kuşunuz evinize en kısa sürede alışır.:)

Geri