Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Kambur Duruyor, Hareketsiz ve Yem Yemiyor.

ilkayyburak

Yeni Üye
Merhaba,

17 Haziran 2019 tarihinde saat 12:00'da odanın kapısını açarken muhabbet kuşum da aynı anda hareketlendi ve ne olduğunu anlayamadan kapıya orta şiddette çarptı. Tam olarak neresini çarptı, çarptığı şiddet ne kadar zarar verdi hiçbir fikrim yok.

Çarpışmadan sonra kambur durmaya başladı, hareketsizleşti, o saatten bu saate hiç yem yemedi. Uçmadı bile. Ayrıca sanki titrer gibi çok hızlı nefes alıp veriyor. Yalnızca korunaklı bir yer arıyor kendisine ve sürekli olarak hafif kambur bir şekilde ve tüylerini kabartarak duruyor. Bu konuda ne yapabilirim? Fiziksel bir hasar mı aldı yoksa yalnızca yaşadığı olayın stresinden mi böyle oldu emin değilim. Her türlü bilgi ve öneriye açığım. Bu tarz konularda yaşadığım Bağcılar'ın etrafındaki veterinerlere pek güvenmiyorum. Ne önerebilirsiniz? Ne yapmalıyım?

Kuşun duruşunu aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz. Önerilerinizi ve tecrübelerinizi lütfen benimle paylaşın.

0546 686 89 85

38723

Röntgen çekilmesini tavsiye ederim Güngören de benim veterinerim var orada detaylı bakılabilir..

Röntgen çekilmesini tavsiye ederim Güngören de benim veterinerim var orada detaylı bakılabilir..

Kuş açıkcası babamın gibi ve daha önceki tecrübelerine dayanarak veterinere götürmek istemiyor. Ne olur ne olmaz diye ben sizden veterinerin telefon numarasını alabilir miyim?

6 yıllık uysal, cana yakın ve tatlı kuşumuzu bu akşam kaybettik. Yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim.

6 yıllık uysal, cana yakın ve tatlı kuşumuzu bu akşam kaybettik. Yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim.

Geri