Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kaza geçirdi ölmesini istemiyorum :(

Bu nasıl bir oyun tarzı anlam veremedim..

Kanama durdumu? Ayaklarına terramcyn sürün gaga altını üfleyerek kütüpsle oksijenli su ile temizleyip tendirdiyot sürün akşam aynı işlemi tekrarlayın.. Umarım ataş paslı değildi. Bu arada hangi ildesiniz bana getirebilirsiniz..
Sizi gerçekten takdir ediyorum her konuda çok yardımsever ve ilgilisiniz.İnş sizin gibi iyi insanlar artar dünyamızda.

Açık yaraya söylediğiniz şekilde müdahale ederim ama kuşumun dışarıyla ilgisi tamamen kesilmese de azaldı daha çok uyuyor maalesef..baktığım kadarıyla probiyotikler çok pahalı vitamin olarak ne tavsiye edersiniz içerden de müdahale etmek istiyorum

Açık yaraya söylediğiniz şekilde müdahale ederim ama kuşumun dışarıyla ilgisi tamamen kesilmese de azaldı daha çok uyuyor maalesef..baktığım kadarıyla probiyotikler çok pahalı vitamin olarak ne tavsiye edersiniz içerden de müdahale etmek istiyorum
Şu an böyle davranması normal canı yandı ve yanmaya devam ediyor. Bu onda stres yapacaktır. 1-2 gün salmayın kafesin içinde ona yaklaşıp konuşun ilgi gösterin yemesine dikkat edin. Takibinizde olsun. Şu aşamada probiyotiğe gerek yok vitamin olarak avicur veya gerwit iyi gelir.. Tedaviyi aksatmayın..

Sağlıkla..

Şu an böyle davranması normal canı yandı ve yanmaya devam ediyor. Bu onda stres yapacaktır. 1-2 gün salmayın kafesin içinde ona yaklaşıp konuşun ilgi gösterin yemesine dikkat edin. Takibinizde olsun. Şu aşamada probiyotiğe gerek yok vitamin olarak avicur veya gerwit iyi gelir.. Tedaviyi aksatmayın..

Sağlıkla..
Yem ve meyve yemesinde herhangi bir sıkıntı yok Allah'a şükür tavsiyeleriniz için teşekkür ederim söylediklerinize uyacağım :))

Kuşunuz yavru ise daha çabuk iyileşecektir, kafesinde kalamar taşı yoksa en kısa zamanda bir tane alın. Kalamar taşı kalsiyum içerir, en azından ayaklarındaki yaraların hızlı iyileşmesini sağlar. Ona bu süreçte çok şefkat gösterin, sevginin baş edemeyeceği hiçbir şey yoktur. Sizin ona olan sevginizi gördükçe sürekli olumlu psikoloji içinde olacaktır kuş. Allah'ın izniyle hemencecik iyileşip yaramazlık yapmaya devam eder, siz sadece çaba gösterin yeter :)

Kuşunuz yavru ise daha çabuk iyileşecektir, kafesinde kalamar taşı yoksa en kısa zamanda bir tane alın. Kalamar taşı kalsiyum içerir, en azından ayaklarındaki yaraların hızlı iyileşmesini sağlar. Ona bu süreçte çok şefkat gösterin, sevginin baş edemeyeceği hiçbir şey yoktur. Sizin ona olan sevginizi gördükçe sürekli olumlu psikoloji içinde olacaktır kuş. Allah'ın izniyle hemencecik iyileşip yaramazlık yapmaya devam eder, siz sadece çaba gösterin yeter :)
Güzel temenniniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Kuşum 6 aylik ve Allah'a şükürler olsun ki iyileşti atlattık şu an eski hâlinden daha da yaramaz belki de büyüdüğünden de kaynaklanıyor bilemiyorum mineral taşı var ama kalamar kemiği yoktu edineyim inşallah tekrar teşekkürler

Anlık 😄

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210418-144433.png
    Screenshot_20210418-144433.png
    860 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_20210418-144422.png
    Screenshot_20210418-144422.png
    893 KB · Görüntüleme: 16