Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum neden salıncak ile kavga ediyor olabilir normalde devamlı onun üzerinde ama

StayAway

Meraklı Üye
Salıncak ile sallanıyor onun üzerinde bile uyuyor ama salıncak dan atlarken salıncak buna değince deli oluyor direk gaga vurmaya kalkıyor bazen garip garip sesler çıkarıp vuruyor neden oluyor olabilir ki ?

Ya oyun yapıyodur ya da dişi kuştur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Salıncak ile sallanıyor onun üzerinde bile uyuyor ama salıncak dan atlarken salıncak buna değince deli oluyor direk gaga vurmaya kalkıyor bazen garip garip sesler çıkarıp vuruyor neden oluyor olabilir ki ?
ilk başta garip geliyor ama sıkıntıdan onunla kavga ederek oyun oynar arada kur yaparak salıncağa kerkinir . normaldir

ilk başta garip geliyor ama sıkıntıdan onunla kavga ederek oyun oynar arada kur yaparak salıncağa kerkinir . normaldir
Ben ona eş alıcam zaten 1 2 haftaya salıncak yada başka bir oyuncağına dokununca elimde iken ısırıyor hemen sanırsam oyuncağını alacağımı düşünüyor olabilir

eşleşmeye calisan kuslar, kuyruklarına dokunarak kur yapar.

bahsettiğin şeyler ise, kızıştığını ya da eş istediğini gösteriyor

eşleşmeye calisan kuslar, kuyruklarına dokunarak kur yapar.

bahsettiğin şeyler ise, kızıştığını ya da eş istediğini gösteriyor
Zaten bu aralar agrasif ama daha 6 aylık bu kuş çok erken değil mi eş için ? Ben götürdüm bi ara salma kafese koyduk hepsi ile de oyun oynadı özel olarak kimseye birşey yapmadı sadece 1 2 kuşun kuyruğunu çekmişti o kuşlar da hiç oralı olmamıştı zaten :D
Beni bile ısırıyor bu ara ama bazende çok afedersiniz çok saf gibi yüzüme bakıyor :D
5 aydır benimle bu kuş zaten olmazsa bu perşembe götüreyim gene bakalım bu sefer birşey olacak mı

Zaten bu aralar agrasif ama daha 6 aylık bu kuş çok erken değil mi eş için ? Ben götürdüm bi ara salma kafese koyduk hepsi ile de oyun oynadı özel olarak kimseye birşey yapmadı sadece 1 2 kuşun kuyruğunu çekmişti o kuşlar da hiç oralı olmamıştı zaten :D
Beni bile ısırıyor bu ara ama bazende çok afedersiniz çok saf gibi yüzüme bakıyor :D
5 aydır benimle bu kuş zaten olmazsa bu perşembe götüreyim gene bakalım bu sefer birşey olacak mı

evet cocuk daha, ama 8 aylık eş'de oluyor 6 aylık'da.

belli degil o işler tam olarak.

bir fotografını atsaydınız keske

evet cocuk daha, ama 8 aylık eş'de oluyor 6 aylık'da.

belli degil o işler tam olarak.

bir fotografını atsaydınız keske
Tabiki hemen atıyorum
IMG_20180203_140535_HDR.jpg
IMG_20171225_141631_HDR.jpg

Eş alınca oyuncakları ve aynayı çıkartın 2-3 gün de kafeste tutun kuşları ki birbirlerine alışsınlar

Geri