Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum sürekli kafesinde uyuyor ve ishal

Abdulkadir1905

Yeni Üye
Kuşum 1 hafta önce hastalandı ardından 1 gün boyunca her 21 dakikada bir felç girdi ardından bir daha felç olmadı ama eskisi gibi kafesinde rahat durmuyor sürekli uyuyor ve kafasını sırtına koyuyor kafesine elimi soktuğumda elimi ısırıyor ve kendisi çıkıyor çıktığında elimle oynardı artık oynamıyor ve dışkısını sıvımsı yapıyor neden böyle yapar yardım edermisniz

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım.
1 saat sonra ancak dışarıda 1 adet yaptı IMG-20210104-WA0000.jpg
IMG-20210104-WA0000.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 50560 Sabah kalkınca böyleydi suyunda ilaç vardı içmemiş suyunu değiştirdim normal su koydum hemen içti.
2 gün probiyotik takviyesi ve de elektrolit takviyesi yapın. Elektrolit olarak eczaneden ge oral alın. Tam dolu suluğa 2,3 pirinç tanesi kadar ekleyin. 2 gün boyunca ge oral ile probiyotiği kullanın. Ondan sonra tekrar bakalım dışkılara.

2 gün probiyotik takviyesi ve de elektrolit takviyesi yapın. Elektrolit olarak eczaneden ge oral alın. Tam dolu suluğa 2,3 pirinç tanesi kadar ekleyin. 2 gün boyunca ge oral ile probiyotiği kullanın. Ondan sonra tekrar bakalım dışkılara.
Tamamdır babama mesaj attım alınca tedaviyi yaparım

Kuşum şuan kriz geçirdi ama şiddetli değil elime alarak sakinleştirdim kriz için ne yapmalıyım

Geri