Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum sanırım nezle oldu

aresscim

Yeni Üye
Daha yeni farkettim gündüz birşeyi yoktu burnu akıyor ve hapşuruyor biraz da değişik ses çıkarıyor ne yapmam lazım şuan yarın veterinere götürmeyi düşünüyorum şuan imkanlarımla yapabileceğim birşey var mı

Kafesini temiz tutun ve sıcak ortamda kalması gerekiyor suyunu sık sık değiştrin isterseniz suyuna birkaç damla limon damlatın ama mutlaka sıcak ortamda kalsın gecede kafesini örtün vitamin kullanırsanır çabuk atlatır geçmezse antibiyotik ile atlatır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kafesini temiz tutun ve sıcak ortamda kalması gerekiyor suyunu sık sık değiştrin isterseniz suyuna birkaç damla limon damlatın ama mutlaka sıcak ortamda kalsın gecede kafesini örtün vitamin kullanırsanır çabuk atlatır geçmezse antibiyotik ile atlatır

Yarın veterinere götüreceğim sabaha kadar birşey olmaz değil mi daha önce kuşumu kaybettim bunada birşey olmasından korkuyorum

Yok endişelenmeyin nezle olmuş olabilir mevsim geçişlerinde kuşlarda nezle olabiliyor sadece sıcak ortamda olması gerekiyor üşütmesin çok hassaslar çünkü yarın vet.hekim vitamin antibiyotik vericektir zaten

Yok endişelenmeyin nezle olmuş olabilir mevsim geçişlerinde kuşlarda nezle olabiliyor sadece sıcak ortamda olması gerekiyor üşütmesin çok hassaslar çünkü yarın vet.hekim vitamin antibiyotik vericektir zaten

Peki üstünü örttüğüm zaman korkmaz mı

Gece kuşlar görmüyor zaten tamamen kapatmayın havasız kalmasın ön kısmını açık bırakın taze su koyun içinede bıraz limon damlatın bir kaç damla sabaha kadar sıcakta kalsın

Evet böyle iyi vitamin onu toparlıyacaktır her gece kafesi bu şekilde örtün gündüz açın ama gene ortam ılık veya sıcak olsun kuşlak sıcak iklim hayvanıdır bilginiz olsun

Evet böyle iyi vitamin onu toparlıyacaktır her gece kafesi bu şekilde örtün gündüz açın ama gene ortam ılık veya sıcak olsun kuşlak sıcak iklim hayvanıdır bilginiz olsun

Teşekkürler :)

Geri