Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum solunum güçlüğü yaşıyor.

nuriefeselen

Yeni Üye
Muhabbet kuşum dünden beri nefes alırken tık tık ses çıkarıyor ve inleme gibi sesler çıkarıyor. Veterinere gittik antibiyotik ve vitamin yazdı. Yemesinde içmesinde bı sıkıntı yok hafif halsiz. Bu durumuna çok üzülüyorum ne yapmam lazım?

Muhabbet kuşum dünden beri nefes alırken tık tık ses çıkarıyor ve inleme gibi sesler çıkarıyor. Veterinere gittik antibiyotik ve vitamin yazdı. Yemesinde içmesinde bı sıkıntı yok hafif halsiz. Bu durumuna çok üzülüyorum ne yapmam lazım?
mubişin bulunduğu oda da sigara içilmesin,açık mutfak ise başka odaya alın mubişi,odada deodorant parfüm oda spreyi sıkılmasın.Eviniz doğalgazlı ise kalorifer Suluğuna aktardan okaliptüs yağı alıp ekleyebilirsiniz nefes alıp vermesine yardımcı olur.kuşun bulunduğu odayı günlük havalandırın kuşu başka odaya alarak tabi.Röhnfried sağlık ürünleri sitede bir çok hoca tarafından öneriliyor ,memnunuz.Veteriner ne verdi bilmiyorum ama hocalar yardımcı olurlar, benim bildiklerim bu kadar @ADRIAN

Bir de birşey daha sormak istiyorum. Veteriner antibiyotik verdi ama muhabbet kuşları için antibiyotik çok zararlı diyorlar ve kuşum antibiyotik alacak kadar hasta gibi gelmiyor bana. Sizce antibiyotik kullanmaya devam etmelimiyim?

Bir de birşey daha sormak istiyorum. Veteriner antibiyotik verdi ama muhabbet kuşları için antibiyotik çok zararlı diyorlar ve kuşum antibiyotik alacak kadar hasta gibi gelmiyor bana. Sizce antibiyotik kullanmaya devam etmelimiyim?
kuyruk aşağı yukarımı sallanıyor

Geri