Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Tüylerini kabartıyor, Hasta mıdır?

Emirhan Gürleyen

Yeni Üye
Kuşum daha yavru 2 aylık. Muhabbet kuşum gün içinde tüylerini kabartıyo bunun nedeni nedir. Dışkı fotoğraflarınıda koydum
20201220_111405.jpg
20201220_111409.jpg
20201220_111444.jpg

Strese girdiklerinde de kabarırlar diye duymuştum kafes yerini değiştirdiniz mi? Ya da kafese alışık olmadığı yeni bir şey aldınız mı?
Ben sadece duyduklarım neticesinde yazıyorum doğruluğuna emin değilim.
Forumda daha bilgili arkadaşlar var onlar bu yazdığımın doğru olup olmadığını söylerler.

Strese girdiklerinde de kabarırlar diye duymuştum kafes yerini değiştirdiniz mi? Ya da kafese alışık olmadığı yeni bir şey aldınız mı?
Ben sadece duyduklarım neticesinde yazıyorum doğruluğuna emin değilim.
Forumda daha bilgili arkadaşlar var onlar bu yazdığımın doğru olup olmadığını söylerler.
kafesin yerini gün içinde değiştiriyorum.

Dışkı kötü görünmüyor, elinizde probiyotik varsa probiyotik takviyesi yapınız. Haftada 2 kez multivitamin takviyesi yapmanızı öneririm.

Kabarma dışında başka semptomları olursa yazın tekrar bakalım.
probiyotik yok ama ishal ilacı ve vitamin var tedavisini nasıl yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Dışkı kötü görünmüyor, elinizde probiyotik varsa probiyotik takviyesi yapınız. Haftada 2 kez multivitamin takviyesi yapmanızı öneririm.

Kabarma dışında başka semptomları olursa yazın tekrar bakalım.
kabarıyo ama bazen çok enerjik oluyo bazende çok halsiz oluyo gün içinde kuşu alalı 2 3 hafta oldu

paketinde 50 damla yazıyodu ama 5 6 damla damlatıcam ve tahmini kaç güne geçer ve hergün mü vitaminli su vericem
ve bu bir hastalık mı yoksa stresten kaynaklanan bir şeymi? ilgi ve alakanız için tekrardan teşekkür ederim

Rica ederim, 5-6 damla kullanım yeterlidir, bugün ve yarın verin daha sonra haftada 2 kez verirsiniz.

Dışkısı normal ve başka semptomu yok büyük ihtimalle hafif üşütmüş olabilir kısa sürede geçer diye tahmin ediyorum durumu kötüleşirse yazarsınız tekrar dışkılara ve durumuna bakarız.

ç
Rica ederim, 5-6 damla kullanım yeterlidir, bugün ve yarın verin daha sonra haftada 2 kez verirsiniz.

Dışkısı normal ve başka semptomu yok büyük ihtimalle hafif üşütmüş olabilir kısa sürede geçer diye tahmin ediyorum durumu kötüleşirse yazarsınız tekrar dışkılara ve durumuna bakarız
çok teşekkür ederim yardımınız için dediğiniz tedavi yöntemini uyguluycam. ilgi ve alakanız için tekrardan teşekkür ederim.

Geri