Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Vefat Etti

Ceyda Doğan

Yeni Üye
Biz birlikte onun için bir savaş veriyorduk. Çok güçlü bir kuştu, bu sabah elimde öldü. Galiba ruhsal bir çöküş yaşıyorum. Artık kalbim acıyor. Sanırım bu sefer minik bebeğimin değil benim hastalığım için yardım isteyeceğim... Ben şimdi ne yapacağım ?

aaahhh çok acı bir durum bende yaşadım 6 ay boyunca ağladım en sonunda eşim gitti şuanki bebeğim çakılı aldı öyle dindi içimdeki acı.. Allah size sabır versin

Biz birlikte onun için bir savaş veriyorduk. Çok güçlü bir kuştu, bu sabah elimde öldü. Galiba ruhsal bir çöküş yaşıyorum. Artık kalbim acıyor. Sanırım bu sefer minik bebeğimin değil benim hastalığım için yardım isteyeceğim... Ben şimdi ne yapacağım ?
başınız sağolsun çok üzüldüm :( umarım bi an önce atlatırsnız :(

Başınız sağ olsun. Ben de 2 kuşumu kaybettim son bir yıl içerisinde. Acınızı çok iyi anlıyorum. Çok kötü bir durum maalesef :(

Onlar da evin bireyi.... hastalanınca ne yapacağımızı şaşırıyoruz... iyileşince bizde iyilesiyoruz.
Cok üzüldüm. Yeni bir yavru bir nebze acınızı dindirebilir yoksa cok zor....
Bundan 20 yıl once aynısını yaşadım bir daha almam dedim ama kızım için yine aldım. Şimdi uğraşıyorum yeni yavruyla :((

Allah sabır versin.bende yakın zamanda minik kızımı kaybettim.ama şöyle düşünmeye çalışıyorum.o artık cennet kuşu oldu.orada mutlulukla dolaşıyor :(

Allah sabır versin melek oldu.. elimizden gelmeyen şeyler olabiliyor çok korkuyorum bi gün bende kuşlarımı kaybetmekten ama hayatın döngüsü umarım çabucak atlatırsın

Başınız sağ olsun.Zor durum fakat ölüme çare yok.Maalesef kuşlar çok narin canlılar en ufak bir rahatsızlıkta onları kaybede biliyoruz.

Başınız sağ olsun.Zor durum fakat ölüme çare yok.Maalesef kuşlar çok narin canlılar en ufak bir rahatsızlıkta onları kaybede biliyoruz.
Çok hastaydı, ölmeseydi bacağı kesilecekti. Bir yandan seviniyorum ama onu bir bebekmiş gibi seviyordum. Bu çok zor oldu.

Geri