Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum yavrusu varken tekrar yumurtladı

Egemen Derviş

Yeni Üye
Evde 2 çift kuşum var 1 inden hic yavru alamadim ona a takimi diyelim diğerleri 2 yavrusu varken yeniden yumurtladı bunlara b takımı diyelim . B takiminin annesi yavruları dövüyor yuvadan atıyor bende anneyi ayirdim ve yumurtaları a takimina koydum sizce yumurtaya yatarlarmı

Evde 2 çift kuşum var 1 inden hic yavru alamadim ona a takimi diyelim diğerleri 2 yavrusu varken yeniden yumurtladı bunlara b takımı diyelim . B takiminin annesi yavruları dövüyor yuvadan atıyor bende anneyi ayirdim ve yumurtaları a takimina koydum sizce yumurtaya yatarlarmı
A takımı yatmaz çünkü kuluçka ya hazır değil dizin yapacağınız şey baba ile yavruları ayrı bir kafese alıp babayı dişi kuş yumurta yapımını bitirene kadar sabahları 2 saat yanına atın sonra yavruların yanına alin baba besler

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A takımı yatmaz çünkü kuluçka ya hazır değil dizin yapacağınız şey baba ile yavruları ayrı bir kafese alıp babayı dişi kuş yumurta yapımını bitirene kadar sabahları 2 saat yanına atın sonra yavruların yanına alin baba besler

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağolun bilgi için yavrular 30 günlük fln ben ayırdım yavruları ikisini de elle besliyorum

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence sahte yumurta ile bi deneme yap belli olmaz yatabilir sonuçta hiç yavru alamadığımız çiftler ilk kuluçkaya yatacaklarında bu durumu yaşarlar genelde tepkileri normal olur

Sabah baktım yumurtaları kırmışlar ben cifti yeni almistim 2 gün önce sanırım yer değişikliği etkiledi neyse önemli değil umarim tekrar yumurtlarlar